Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno Nejlepšíí Hodně štěstí Zdraví a Lásky ty ze rdce přeji :* <3 :*
    *14* *14* *14* *14* !! Mám tě Ráda <3 :* Užij si to :*
  • Ahoj holky, jak se dnes máte?
    Omlouvám se, mám dneska hodně učení :(
    • Tynnka

      Dobrý, táky toho mám hodně ale učít se musíš !😀😂

    • Ahoj já mám taky moc učení :(
      Snad zítra se tu sejdemee..
      Sladký sny :3
    • Ahoj Dalí *14* jsi to opravdu ty? *14* *4*
  • Jo asi toho ma vazne moc
  • Ahoj, chtěla jsem ti říct že hezky zpíváš. A také jsem se chtěla zeptat jesti bude nějaký koncert ve Frydku-Místku nebo někde poblíš (např. v Ostravě)
    • Ahoj, díky. A co se týče toho koncertu, je to možný ;)
  • Dali, nebudeš se zlobit, když pro dnešek skončím. Snad bude zítra lépe. Měj se moc hezky, až půjdeš spát, tak krásnou dobrou noc a buď na sebe opatrný ať nedopadneš jako já. Dobrou.
    • Dobrú Lucka, rýchlo sa uzdrav. :)
      • Jen se vylež z toho :) a ať seš brzy zdravá, dobrou noc a pěkné sny :)
  • A pamatuje si Adriánek aspoň ještě kousek tich Pár přátel? :)
    • Joo, snad si něco pamatuje :)
  • Ahoj Dali uz jsi tady ? A promin za ty chyby ale bl*ne me klavesnice a co jsi dnes za cely den delal ? A co Sabca s Adriankem jak se jim dari?
    • Ahoj Ivca. Nevieš mi dať LINK na Dalíkov FB? ;)
      • Promin Emo ale ja to neumim
        • A si na PC? TO je to keď si na nejakej stránke a hore máš taký LINK ... Neukazuje nám (kamoške) jeho profil len fejky... :(
          • A ty jsi na fb Jo a ja jsem na mobilu pocitac nemam
            • Mne sa tam niekto dostal... kamoška je ... aj na mobile máš LINK ... asi si ju Dalík blokol :(
  • Co si prejes k narozeninám?
    • Nevím :D
  • Jemi lito ze jsi vypadl podle me byla Ema lepsi ale Pavol nebo Stěpán to ne ale porad nechapu proc do sprav davaji: Dalibor Slepcik stropil velikou scenu.To neni pravda.
  • Ahojky Daliku...zpíváš fakt nádherně..jo jsi dovela pěknej , ale na vzhledu přece nezáleží ne?=} zalezi co ne uvnitř...a v tobě je toho upravdu moc =) moc se mi líbí jak zpíváš♥..máš krásnej a čistej hlas! Taky moc ráda zpivam..je to něck jako můj život:) naplňuje mě to!★ a moc ráda hraju na klavír a kytaru:) Dali zpívej dál i kdyz jsi to nevyhrál! PRO MĚ BUDEŠ VŽDY VÝHERCE!!! CELÉ SUPERSTAT A VŠEHO CO JE SPOJENÉ SE ZPĚVEM( I S TVÝM ÚŽASNÝM TANCEM) určitě jsi mooc dobrý=♥...mám tě moc ráda a hlavně tvůh dokonalý hlas=D s láskou Pihatka(Marťa)
    ...budu ráda když odepíšeš... =}
    • Nevím, co mám na to napsat. Snad jen, že moc děkuji, za krásnou zprávu. Vážím si toho. :) Díky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit