Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj *14*
  • Dali odepíšeš prosím......
    • A na co? :)
  • Dali proooooooooosííím vrať se, my tě potřebujeme!!!!!!!!!!! ❤❤❤❤❤❤
  • Ahojky :) konecne jsi tady :) chci se zeptat jestli ti nevadi i mezi faninkama 22 holky
    • Nevadí mi jakýkoliv věk, vždyť jsem včera psal, jestli sis to četla, že si fanynky nevybírám :))
      • Necetla nebyla jsem tu ale de o to ze sem skoro stejne stara jak sabca
        • Mně to nevadí :)
          • Tak super :) a pozdravuj sabcu ;)
  • Čaukyy, je tu už někdo? :)
    Dalíku, ty se ozveš, až tu budeš? :)
  • Dan napsal: Slepička hlas má jako holčička - to ti to jako příjde vtipný ?? Akorád tak závidíš a přitom po tobě neštěkne ani pes
    • já mu nezávidím nemám co *15* mám narozdíl od něj holku je mi 16 a nemůsím se dožadovat sms zpráv podivej se na Fb příspěvěk od něho: Budeš mi dnes fandit, připadne posles hlas? ... atd... :)
  • Dali používaš , parfém ak áno aký? :D :3
    • Joo, používám :) a používám různý, ale většinou mám Playboy nebo Hugo Boss :)
      • Aj som si myslela , že používaš Playboy :3 tebe sa to hodí :* aj ja používam Playboy (dievčenský) :D
  • nechce ty odpovedat tak chod prec.mne to je jedno ci to dali robi alebo nie...
    • Aj mne je to jedno! :)
  • Tak hele koukejte toho nechat ja vas varuju nechte Zayna na pokoji nebo fakt si vas vyhledam a dostanete do rypaku myslim to vazne Zayn neni gay a co je vam po tom koho mam rada a koho ne Zayn je hezkej a krasne zpiva a mam ho rada a pokud budete pokracovat v tom provokovani tak budete mit velkej problem
    • Ahoj Ivono, nenech se vyprovokovat, nějakými puberťáky. Máš své oblíbence a jim do toho nic není. A je baví každého pomlouvat a špinit. S.r na ně jsou to blbci.
  • Nezbývá doufat zítra.. Ale je to zvláštní, že tu Dalík není..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit