Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dalíku jaké máš na dresu číslo <3?
    • 10 :)
  • No ja som neplakala ale čítala som si to a čítala som takú verziu že skočil pod vlak preto to urobil lebo vypadol so superstar tak prišlo my to divné a neverila som tomu ale keby sa to stalo naozaj tak asi nwm čo by som robila určite by ma to raz prešlo to plakanie ale asi by som nevládala ani chodiť do školy skončime prosim tuto temu nieje vôbec príjemná. *9*
    • Ja to chápem.... teraz možno kus odv. ale: MŸSLI LEN POZITÍVNE! A rozmýšľam , že sa prihlásim do tohtoročnej SuperStar... :)
      • ty?? sa chceš prihlásiť?
        • Hej... :))
          • Héééj super ak to bude potom oficialne tak daj vedieť ok?
            • Dám....:)) spievam Michaela Jacksona, Selena Gomez, Taylor Swift, Avicii, Demi Lovato... :))
  • Ahoj Dalíku, jaké je tvoje nejoblíbenější jídlo?? :)
    • Řízky :D ❤
  • Dalibor ak sa ťi pači film Sam doma. Tak bude hrať na joj. 20.Decembra. Ja sa uš veľmi tešim
  • Ahoj Dali dobrou noc a hezké sny:-)
    • Dobrou noc :)
  • Ahoj te holky musim vam ihned neco zdelit ja budu pristi rok v superstar 2017 uz se moc tesim
    • Ahoj Ivono, to ti budu držet palce, aby ses prozpívala co nejdále. Je to ještě daleko, tak se pak připomeň. Ahojky
      • Ahoj Lucko dekuji ti a jo urcite dam vedet a ano mam trochu obavi z Pala Habery ale pokusim se to nejak prekonat
        • Proste sa na neho nepozeraj a nevšímaj si ho.
          • Na to je jeste dost casu myslet ted na Haberu a tak ale jo proste si ho nebudu vsimat a diky a co delate holky jak se mate a uz nam i prazdniny zkoncili a jak jste si je uzili?
      • Bože ešte neskončil ani rok 2016 a vy už riešite čo bude v roku 2017. :DDD Bacha na Haberu. :DD
  • Ahoj všichni, jsem tady :)
    Kdyby jste se ptali, jak se mám, tak bezvadně :)
    • A co jsi mel dobryho k obedu?
      • Měl jsem pizzu :))
        • Tu budu mit zitra
  • Ahoj Dali, prosím tě, co budeš mít za akci 30.4.2016? Jinak na koncert v Brně se moc těším. Děkuji za odpověď.
  • Dalikk viem taká blbá otázka ale aký sa ty život páčil viac pred superstar(obyčajný život)alebo teraz po supertar(namáhavý a nabitý Ale zase plno super fanyniek) :-)
    • To je těžký, ale spíš teď :) i když mám o hodně méně času, ale zase mám koncerty, a ty mě baví :))
  • Ahoj, Dalíku kdepak jsi?
    Jak se máte vy holky?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit