Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Dali. Ako v škole ?:)) Ako si sem prestal chodiť ty tak aj ja . :(( Som rada že si tu píšem s pravým Daliborom . Minule som si napísala na tričko Dalík Slepčík Fans a chodila som s ním po škole . :D Jasné že nechýbali ani posmešky zo strany spolužiakov. Nevšímam si ich. Stále majú na teba deb*lné reči , keď máme matiku ... stále sa ťa zastávam lebo si proste T.O.P a máš talent. S pozdravom tvoja veľká fanynka.:))
    • Děkuju moc. Potěšila si mě :) bohužel nepíšeš si tu jen se mnou, jelikož jsem tu opět objevil fejka pod mým jménem.
      • Ja viem že sú tu aj fejky. Ale viem že podľa správneho pravopisu si to ty. Ani nevieš aká som rada žemi odpisuješ. Som rada že si na fanúšikov nájdeš čas.:)))
  • Tak Dalíku tohle jsem přesně říkala , vys*reš se na fanynky a pak ony na tebe ... :)
  • Dalibor a Sabina budou mít akci v Praze jsou ty nějací vážní zajemci?
  • Ahoj, jsem tu takyy.. :)
  • Ja jsem jim rikala ze toho mas moc ze maji mit chvili strpeni ja te chapu neni lehke psat si s tolika faninkami a kamaradami dohromady a ta nikol je pekne trapna kdyz te otravuje s tak hl*upou otazkou promin za to vyjadrovani ale jinak to s nima nejde
    • Joo, musíte chvíli čekat :) ale já vím, že to chápete :)
      A s tou Nikol, asi to chápu, ale nebudu tady přede všemi na takovou osobní otázku odpovídat :)
      • Nikto ťa ani nenúti. :) Nie je to pre nikoho podstatné. :)
        • To jsem rád :)
          • Vieš ja nad takou vecou či si to robil a iné somariny ani nerozmýšľam. :))
  • Ahojte holky tak rada bych si zase z nekym popovidala ale neni s kym kamoska ktere jsem se se vsim sverovala me zradila otocila se ke me zady a jednoduse nase pratelstvi zahodila a Dalik si tu uz vubec s nami nepise ani jeden den uz si na nas neda cas ale chapu ho ma ted co delat aby zvladl skolu a jeste do toho ty koncerty a fotbal ma toho zkratka hodne takze ho chapu a jak se mate vy holky
    • Ano Právda Dlouho už jsem tu nebyl.Ale nemám zás ták moc času jínák ják se máte
      lídi?". No.. já fajn našel jsem si holku bylo to těžký ale už je to dobrý. A vy ? na víc ta Týnká co psala že káždej se za mně muže vydavát jo muže ale jeto trápný. Já jsem prostě já a ikdybych se spltl noa ? Jsem to já .. na víc ty Týnko . Hezký Jmeno - Přezdívka *3*
    • Ahoj
      Já se mám celkem dobře a ty?
      • Jo celkem to jde akorad me trapi ta holka ktera byla driv moje kamoska ktere jsem vzdy vsechno rekla a ted se semnou prestala bavit a ja vubec nevim proc prestala me psat a proste si me blokla a pritom jsem si vubec nic neudelala
        • Tak to mě mrzí
          • To me taky a strasne moc
            • :(
  • Si supeeer.Na youtube prosim natoč ďaľšie video.
  • Dievčatá aj ja by som vás chcela poznať osobne. :))
  • Dali, kdy budete mít fotbalový zápas?
    • Máme mít za týden v sobotu, ale mám koncert, takže nebudu hrát :)
  • Dalíku, jsi lechtivej? :D :3 :)
    • Joo, hodně :D
      • Jo? :D a kde nejvíc? :D já na bocích asii :P :D
        • Všude :D
          • Tě někdy třeba zlechtám :D :* :D :DD
            • Dali tak se někdy s holkama z týhle stránky domluvíme, a nanějakým koncertu tě zlochtáme....! :):D❤
            • Nééé, bojíím :D
      • :D to já taky :DD
        • Já taky :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit