Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co dělá Sabča když už Adriánek spí? :)
    • Šla se koupat :)
  • Ahoj Dalí ja tě miluji
    • Ahoj Peťo :)
      • :)
  • Je cikán nebo je to normální běloch? Prosím odepište mi někdo.
  • Ahoj Daliku, jsi dobrej, že chodíš s rodinou ven. Co znám kluky v tvém věku, tak by v životě nešli ani s mámou. Je vidět, že si opravdu prima kluk.
  • Ahojky, zítra budeme mít řízky, nechceš přijet na oběd?
    • Rád bych :D
      • Já vím, řízky miluješ. Tak přijeď. Já vím, že to nejde, až je budu jíst, tak budu na tebe alespoň myslet jo?
        • Tak jo :) tak na mě mysli, že by ses ráda podělila :D :)
  • Ahoj Daliku, ty si včera tak rychle zmizel ze stránky. Ono to bude asi pořád horší s tím časem. Je mi jasné, že máš hodně učení. Je to pro tebe teď hodně složité, ale neboj, bude líp. To víš, že bychom byly rády, kdyby sis tu s námi psal, ale určitě pochopíme, když to nebude tak často.
    • Ahoj Lucko, to jsem rád, že to chápete a nezlobíte se na mě. Já se snažím jak nejvíce mužů, abych si tu aspoň večer s váma psal, ale taky se musím trochu věnovat i rodině. Je to těžké, ale pokusím se si ten čas vždycky najít.
      Tak se ještě jednou omlouvám, snad tady dneska budu aspoň do 10 :)
      • Nemusíš se omlouvat. Jsme šťastné, že si ten čas uděláš.
  • Jen musíme vědět, kdy máme ty palce držet, aby to fungovalo. Kdy máš další hodinu?
    • Ve středu, myslím 4 hodinu.
      • Budu držet palce. My ho máme taky ve středu, ale hned první hodinu
  • Já se mám dobře a ty?
    • Ujde to.
      Máš sourozence?
  • Dalibore, držím palce, máš pevné nervy. Nenech se tím blbečkem vyprovokovat.
  • Stava se ti spatne do skoly kdyz ponocujes ??? Me se to stava porad :) a poudravuj sabcu
    • Ano, mně se každý ráno nechce vůbec vstávat :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit