Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Dali, včera jsem viděla nové fotky, kde jsi ty a pak se Sabčou. Sluší vám to tam, ale na té, jak jsi sám, mi příjdeš takový smutný. Tobě moc sluší, když se usmíváš, pak máš veselý kukuč. Když se podíváš a usměješ, tak dostaneš každou holku. Mě by ses teď ani nevšiml, jsem usmrkaná, ukašlaná a vypadám, že nedožiju rána.
    • Ahoj Lucko, tak hlavně se brzo uzdrav :)
      • Děkuji ti, budu se snažit.
  • On snad přijde.. :(
    • Možno ... Dajte mi na neho adresu :D musíme sa s ním vážne porozprávať! To si ako toto klučina predstavuje ? :DD
      • Nemáte některá možnost na facebooku, třeba tam píše. Já bohužel nejsem v přátelích.
        • Ani ja ho tam nemám ... :((( Denča a Princess_jane tak čo? Ideme sa s ním porozprávať?! :DDD
          • Tak jedeme. Musíme to řešit.
            • Mne sa nedajú posielať správy... a dala sa mu posielať žiadosť a on ju neprijal??! :(
          • Jdeme!! :D Já ho v přátelích nemám, protože žádost nešla odeslat, pak teda jo a tu zatím nepřijal.. Zprávy možná psát asi jdou
      • Jedu s Tebou :DD :) Ale je možné, že má nějaké rodinné záležitosti, nebo hodně školy. Fakt si nemyslím, že by sem přestal chodit jen tak.. To by nám neudělal :)
  • Dalik proosim ta odpis na tuto spravu co hovoris na tu podmienku co sme ty dali??? ako tiez nemusis ju splinit ale ak by si bol taky moc dobry splnil by si nam ju??? este raz ju tu zopakujem ak nevies o nej no podmienkou je to ze by si natocil video na yotube a ze by si nas vsetkych pozdravoval prooooooooosiiim odpis na tuto spravu budem cakat ale daj vediet ze ked to zevesi na yotube.PA. *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Dobrou noc Dali. Dobře se vyspi na ten zápas zítra. A budu držet palce, ať vyhrajete. Měj se krásně.
  • Tak to me mrzi ze si nic nestihal :-(
    • V pohodě, nemusí :)
      • Vis jak sme si psali o tom kafi? Tak ja nemyslela po koncerte
  • Tak tohle je síla. Úplne falešnej Dalibor Slepčík si tady spokojeně dál odpovídá. Lidi, podívejte se, kde je uvedeno při jménu skrytý a kde anonym. Ten skrytý sem já.
    • Jak to dotvrdíš? :O
      • proste ja to viem ze ty si pravy a bodka ak my ostatny neveria mne to je jedno hlavne je ze ty aspon niektore dievcata veria cmuk
    • A jak to dotvrdíš, že si ten pravý? :O
      • Skus oslat foto alebo ja neviem ako
      • Tetaz ktoory je pravy
    • No podla mna dievcata tento co ma v zatvorke sryty nieje pravy skus nam dat nejaky dokaz na to ze si .neny fake
      • Aj ja si to myslím že ten čo je skrity je fake:)
        • Ano je to tak ten skryty je fake
          • Ako si to zistila?:)
            • Pretoze ked pisal tie spravy a odpovedal nam tak uprimne podla mna a teraz ta sprava ked tak vybehol ze anonym je fake a tak to my na Dalibora nepride vhodne proste my to nanho nepasuje;);););)
  • Dali jsi tu s nami jeste odepis a kasli na jozu nemusis mu odepisovat name takove trapne otazky vsak jemu to prestane bavit
    • aha vidno ze ma nepoznate ja sa nikdy nevzdavam to si zapametajte
      • Tahni pryc uz ty cura*u a neodepisuj na nase komenty kdybych te znala tak ty bys uz asi nebyl mezi zivymi bud rad ze te neznam
  • Uz jsi tu Dali dnes me vubec nic nebavi a kluci na fb mi nadavaji ani nevim proc ale neni to kvuli tobe fb je nanic nejlepsi je to tady s tebou
    • Áno ivca máš pravdu. Aj mne dnes nadávajú a nwm prečo :D
      • Nechapu co je to dnes popadlo
        • Bez urážky ale demencia. :D
          • Jj mas pravdu:(
            • Teraz ten pocit , príde k tebe sesternica , a vidí , že som na tejto stránke a spýta sa: Kto je Dalibor Slepčík? Twl dala by som jej facku :D
  • Neví někdo něco o tom koncertě v Brně? :) Lístky a tak? :)
  • Prečo chceš prestúpiť na gympel??:)
    • Protože to musím vše dohánět, je toho strašně moc :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit