Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a dali jak sis užil návštěvu *4*
  • To je dobrý nikomu se nechce spát, ale co ráno, to se zase nebude chtít vstávat.
  • jéé,dali ty si ještě tady *4* mně
    • Jo, ale jdu se koupat, tak už si s váma moc nenapíšu :) a vidím, že vás ještě celkem dost nespí :) já myslel, že už budete všichni spát :)
      • Chapu a promin ale stejne bych si stebou rada nekdy popovidala ale ted pujdu zas spat a doufam ze se mi bude zdat nebo hezciho preju krasne sny;-)
        • Dobrou noc a ať už se ti zdá něco pěkného :)
      • mně se dneska ještě moc spát nechce..... *4* *12*
        • Mně moc popravdě taky ne :) ale mamka už mě posílá spát, i když bych byl ještě vzhůru :(
  • No já už ale musím usnout, ráno v pět vstávám do té práce.
    • Jejda, tak to už by si měla jít vážně spát :(
      Dobrou noc, já už se tu stejně dlouho nezdržím, jdu se okoupat a taky spát :)
      • To bych měla, ale vůbec se mi nechce. Asi budu vzhůru až do rána. Tak se mě Dali hezky, dobře se vyspi a krásné snění.
  • Jak pak to ze nespis?
    • Máme návštěvu, tak se mi nějak nechce :)
      • Aha to znam :-) ja jsem v posteli prave jsem se vzbudila mela jsem takovy hnusny sen:-(
        • A co se ti zdálo? :(
          Jestli se můžu zeptat? :)
          • Jen ze me nekdo honi v lese :-( a. Promin jak sem ti psala o to cislo
            • V pohodě :) ale musíš mě chápat :)
  • Ahoj, ty jsi ještě vzhůru?
    • Ano jsem :)
      • Já nemůžu nějak usnout.
        • Aha, tak to já ještě spát nejdu, ještě nejsem okoupanej :D
          • To já jsem už v posteli, snažím se spát, nejde mi to, tak si zase pustím comp a pořád dokola.
  • Dobrou vsem :* jdu dneska pozde spat , cucela jsem na lovce carodejnic :) super film doporucuju
    • Dobrou noc :) já taky ještě nespím :) máme návštěvu, tak mám o zábavu postaráno :)
  • Dobrou noc
  • Budeš tu zítra ???
    • Jasně, někdy kolem 19-20 :) Teďkon jdu, dobrou :)
  • Taky ti přeji dobrou noc a krásné sny ❤❤❤

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit