Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Omlouvám se holky, ale asi budu dneska končit, přišla k nám návštěva a stejně budu asi večer zase cvičit, tak ať to stihnu.
    Tak zase zítra, mějte se hezky, dobrou noc a pěkné sny :) ❤
    • Krásné sny i tobě a paa zítra ❤❤
    • TAK dobrou noc hezky se vyspi a užij si náštěvu a zítra ahoj... *14* DOBROU NOC.... *14*
    • Ok to nevadí tak si to uzij a tobě taky hezké sny ❤️Si hodiny ze si s námi psal aji tam !!!
    • Ok chápem pa aj tebe dobrú Dalíček...cmuuk:*
  • A co děláš? :)) Zpíváš?
    • Zase :D !!!
  • Jsi moc hodný že si tady s námi píšeš je to od tebe hezký a moc si toho vážím ❤❤❤
    • Ja si toho taky vážím ❤️
    • Já taky a moc je nejlepší ❤❤
    • JÁ SI TOHO TAKY MOC VÁŽÍM......... *14*
  • Jasne ze to chapu ale muzes mi odepsat na fb? Asi te dost otravovali co porad ti musel zvonit telefon omlouvam se ze sem ho po tobe chtela :-/ a odepises mi na fb?
    • Ne, promiň. :(
  • Pozdravuj Sabinku :)
  • A co Adriánek *4* *3*
  • Dalíku, já se dnes už bohužel loučim.:( Nestiham já a ty tady taky máš plno otázek dnes. Snad te stihnu zítra, kdyby ne, tak v neděli tu budu cely večer! ❤ Sladké sny a měj se krásně.. Papaa :3
    • Dobrou noc a krásné sny přeji :)
  • Můj brácha hraje v KHL a předtím hrál v NHL....
  • Ahoj dali jak se máš,co děláš a jak bylo ve škole *4*
    • Ahoj Niki, mám se super a jinak teď nic nedělám, jen si s váma píšu a s kamarády si také píšu :) je toho moc :)
  • Dali, mě asi něco uniklo. Ty budeš na stavebce končit?
    • Od září bych asi přestoupil, jelikož tady toho musím vážně hodně kvůli Superstar dohánět.
      • Jasně, to musíš vědět sám. Zase, aby ses v tom plácal, nemá smysl. Tak sis vybral gympl jo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit