Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Dali tak ja uz idem my musime rano este do skoly ale budem na teba mysliet a tesit sa ked si tu zase budeme pisat pa a. Dobru Nocku ....AHOJJ
    • Dobrou noc :) zítra tu budu :)
      Ať se daří ve škole.
      • Ďakujem mooc.:)
  • Dali, v kolik ses prosimtě dostal v sobotu ze SaSaZu? :D jen my jsme se vymotali až domů ve 2 :)
    • Taky hodně pozdě :D my jsme pak byli ještě všichni na chvíli si sednout :)
  • Jak se má Sabča?? :)
    • Já myslím, že se má super, Adriánek už spí, tak má klid, potřebuje si na chvíli odpočinout :)
  • Tak se jdi ptat nekoho jinyho a nech Dalika byt
  • Dali, jsi v kontaktu s některýma ze SS? Voláte si?
    • Jo, mám na ně kontakt :) ale moc si nepíšeme.
  • Ty anonyme zas*any koukej toho nechat co tu zase chces
    • Chci vědět, jestli si ho Dali honí :)
      Vzrušuje mě ta představa :*
      • To seš zase ty Tobiasi. Koukej zmizet. Už si to tu zkoušel, tak laskavě vypadni.
      • -________- *16* *16* *16* *16* *16*
  • Dali, já jsem moc ráda, že tě máme. Doufám, že tě to nepřestane s námi bavit. Jsi náš, že ano?
    • Jasně :)
  • Jak jsi zpíval písničku Pár přátel stačí mít, tak já jsem si jí dala na vyzvánění!! :)Zazpíval jsi ji senzačně!! :)
    • Děkuju :) to seš milá :)
  • Videla jsem video ve kterem jste se se Sabcou pomlouvali ty jsi o ni rekl ze kdyz jdete ven tak ona jeste stoji hodinu pred zrcadlem a upravuje se a vy uz vsichni stojite pred domem a ona o tobe zase rekla ze jsi strasny provokater a ze je provokujes to video bylo strasne vtipne
  • Dali, viděl si ten videoklip Veroniky Danišové?
    • Joo viděl, super klip :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit