Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dokolika tu dneska budeš?? :)
    • Asi tak do půl 11 :) uvidím, jak dlouho si tu se mnou budete psát :)
      • S tebou bych tu byla nonstop ❤ :D :)
        • Já bych si tu s váma psal taky klidně do rána :))
          • To já s tebou taky!!! :)Jsi hrozně milý a hodný!!!!! :)A jsme strašně vděčný že si na nás uděláš čas!! :)
          • Aj ja s tebou Dali Škoda že Slováci idú aj zajtra:(
          • Tak tu budeme kdyžtak spolu :o :p ❤
      • Dali idete zajtra do školy?
        • Nene :)
          • jooj vy sa máte :(
  • Ahoj Daliku, nevím jestli mi odpovíš. Když jsi na koncertě a pod pódiem jsou všechny rozjásané fanynky, máš čas je i sledovat? Víš, jestli se ti třeba nějaká zalíbí a věnuješ ji více těch tvých úžasných pohledů. Jestli nechceš, tak nemusíš odpovídat. Ale jinak budu ráda.
    • Ahoj Lucko, moc se nesoustředím, soustředím se spíš jen na zpěv, ale občas se podívám samozřejmě i na holky :)
  • To je fajn ze aspon ty mas dobrou naladu u me dnes spatny dnes nemam vubec na nic naladu ale pokusim si tu s tebou psat az do 10 a teta te pozdravuje
    • A co se stalo? Tak že taky pozdravuju :)
  • A na co se díváš v TV?? :)
    • Ordinace :D
  • Dali, prosím, dole jsem psala.
  • Můžu se jen zeptat? :D Já o tom stále přemýšlím :p Nechal sis ten přívěsek z koncertu z Prahy? :p :D ❤
    • Mám všechny přívěsky kdo mi některé dal ;)
      • ❤ I ten s rytinou? Byla jsem nervozni Ti ho dát, nevěděla jsem, jestli ho budeš chtít, takže ták . :D :3
        • A co je na tom přívěsku vyryté? :)
          • Je to takový to malý srdíčko s tvým jménem a srdíčkem. Jestli pamatuješ :)
            • Joo, ale mám těch přívěsků na krk víc :)
              Ale mám všechny, takže i ten tvůj :)
  • Ahoj Dalíku co děláš??? :)
    • Ahoj Niki, píší si s kamarády a dívám se na TV :) a píší si s váma samozřejmě :)
  • Já Tě úplně žeru :o ♥ nejlepší jsi :D ♥ ♥
    • Děkuju :) ❤
  • Ahoj Dali ctu si tu ty komentare co tu psali holky o tom Skype ja bych ti opravdu nevolala ja totiz moc na volani nejsem spis na psani a ja tvuj skype ani nechci me Staci ze si pisu s tebou tady a jsem moc rada a budu rada as te jednou uvidim na zivo v Brne
    • Taky se budu těšit :)
  • Si taký iný.Taký si ešte nebol ne tejto stranke.Dufam ze si vpoho
    • Jiný? V čem jsem jiný?
      • Zdá sa my že niesi vo svojej koži!!:)
        • Právě naopak, mám dobrou náladu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit