Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj holky jsem tady, mám se super a dneska jsem byl ve škole, potom na tréninku a po tréninku jsen byl venku a teď jsem došel domů :) Jsem rád, že mě poznáte a nevěříte tomu fejkovi co se za mě opět vydával.
  • tak co dli jak to de.
  • Ahoj Dali,Čo ako bolo v škole? Dúfam že dobre.A čo robíš teraz?? :)A čo robí Adriánek a Sabča?? :):)
  • Ahoj Dalíku. :) Jakej byl den? ♥
  • Tomu úbohému fejku asi nedoplo , že píše s chybami napr."DOBŽE" a Dalíkk je tu cez anonym a nie cez INKOGNITO!!! ;DDD Ako IQ toho fejka je -0 !!! ;DDD takže fejk : PAC a PUSU!!! ;D
  • prosim to tvoje telefoní číslo ja ti dám taky jo hned ho napíšu 773225741.
    • Tebe dievča asi šibe ako ty moze dat telefone cislo ked si ho zmenil koli tomu aby mal pokoj...Zamyslisa je to tu verejna stranka to jeho tel cislo moze mat kazdy a vyvolavat mu a robit si s neho srandu.ked ty ho nechce dat tak bodka a to svoje si si vymyslela.
  • Prestante sa za niekoho vydavať ste úbohy a trápny a ja verím źe si tu snami každý deň od 7:00 píše pravý Dalikk.Tento krát tu prišiel nejaký fake daj mu pokoj.Dali prosím nech ťa to neodradí si tu snami písať verímm ty že si tot ty ale zase fajky a dal si podmienku že si tu snami budes pisat len pod podmienkov bez fajkou prosim pis si tu nadalej snami.PROSIIIM Dalíček
  • marie
    ty nejsi pravy takse za něj nevydavej jo *8* *8* *8* *8*
    • tak dobže proč si ho všichní zastavate ??? *8* *8* *8* *8* *5* *5* *5* *5* *5* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *1* *1* *1* *1* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • marie
    ahoj daliku znáš ingrid *3* *3* *3*
    • ano znám proč
      • marie
        je to má nej kamrádka chdí semnou do třidy *5*
  • bubla007
    Jsem Miška Dírová a miluju tě mucQ OMG PRIJET DO OPAVY DIO

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit