Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máš tam ještě Adriánka?? :)
    • Ano, nechce jít spát, ale bude už muset končit.
      Pořád má hodně energie, víc než já :D
  • Dalíku, víš že by ses mi líbil jen tak, kdybych Tě potkala třeba ve městě? :3 Superstar by nebyla zapotřebí! :P takhle se o Tebe zajímá ještě mnohéém víc holek :D :( :) A to se pak žárlí a žárlí.. :D :)
    • Myslíš, že bys o mě zavadila pohledem, i kdybych nebyl slv Superstar? Většina lidí mi píše, že kdybych nebyl slavnej díky Superstar, tak si mě holky ani nevšimnou ;)
      • *v
        • Dalíku ... Kdybys nebyl v superstar tak bych neměla konkurenci a rvala bych se o Tebe! :D Prostě typ vlasů, tvar obličeje, stavba těla, tvoje povaha .. Přesně můj typ :D lidi co mě znaj by ti můj typ kluka potvrdily Tvoji fotkou :3 Vážně .. !!!! I teď seš nej :3 vždycky :3
          • Oh, děkuji :)) ❤
  • Dalibore, jak jsem tady nebyla, tak byl ten koncert v Praze. Už jsi tady na to téma odpovídal. Jsem ráda, že sis to užil. Už jsem viděla videa a musím uznat, že to bylo hodně zdařilé.
    • Ano, moc jsem si to užil a já doufám, že vy taky, co jste tam byli :)
  • Dali, já už musím, chci ti jen říct, že my tady tě máme rády, jsi náš a nedáme tě. Od nás máš velkou podporu. Měj se zítra hezky, ať jsou na tebe všichni hodní, dobrou noc a krásné sny.
    • Děkuju moc, Lucko :) a všem holkám díky moc, co mě podporují :)
      Taky se měj hezky, dobrou noc a taky přeji krásné sny :)
  • Dali, ty úkoly, to je vopruz. Bohužel se to musí vydržet. Já jsem ráda, že už mám školu za sebou. Ale v práci to taky není zas taková radost, ale jsem ráda, že tu práci mám. Všechno má své plus a mínus.
    • Ano, nebaví mě to dělat ty úkoly. Občas si je udělám i ve škole. Ale snažím se teď je dělat doma, abych to pochopil :) a nebyl pozadu.
  • A co děláš teď? :)
    • Dívám se na TV :) a poslouchám Adriánka, který je teď se mnou v pokoji a něco mi vykládá :D
      • Takovej strejda jsi *14* *14* *14* :3
      • rozumieš mu aspoň niečo?
      • A copak povídá? A naco se díváš v TV?:)
        • Já nevím, já mu nerozumím :D já mu rozumím jen Dali. A něco si brble pod nos :D
          Je tam Výměna manželek, ale dívám se spíš do mobilu :))
          • A kde je Sabča? :)
          • To je roztomilý!!! :)
      • Jééé! :)To je roztomilý! :)
  • Dali, mám dotaz. V Praze ta Monika, co ti tam Ondra vytáhl z obecenstva, ta se ti líbila? Když ty sis nemohl vybrat co?
    • Já bych nerad tohle rozebíral :D
      • Dobře, beru na vědomí.
  • Už máš hotovou matematiku? :)
    • Joo :) teď jsem ji dodělal :D
  • Ahoj Dali.
    • Ahoj :)
  • Dali už sa ty stalo že ty niekdo nadal do očí?A čo tvoja rodina ako reaguje na to keď vidí aj na nejakých socialných sieťach hnusné komentare?
    • Tak přímo do očí ne, ale slyšel jsem už na mě nějaké narážky. Jinak rodiče, tak říkají mi ať to nereším, že mi asi jen závidí.
      • A čo iné ! Si myslia aký sú zaujímaví keď ťa urážajú ! To je čistá závisť!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit