Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dali, můžu se zeptat. Zkoušíš nějakou novou písničku? Já vím, že není moc času, ale třeba na to si čas taky uděláš.
    • Tak plánuji něco :) ale času je fakt málo :(
  • Jaké u vás bylo počasí? :)A jak ses měl ty? :)
    • Dneska na chvíli svítilo i slunko :), takže bylo celkem hezky :)
      Jinak měl jsem se celkem dobře.
  • Jaký typ holek se Ti líbí? :D :) ?
    • Líbí se mi různé typy holek :) záleží mi spíš jak se ta holka chová :)
  • No Dali ja som obyčajné dievča nikdy som si nazažila byť nejak populárna ale chcem sa opýtať asi to vo vnútri veľmi bolí keďty nadávajú však??:) *7*
    • Přesně tak, mrzí mě to. Přitom jsem nikomu noc neudělal, tak nevím proč mi někteří tak hnusně nadávají :(
      • Dalíku .. Oni Ti nadávají, protože si myslí, že Tě zničí. Ale na Tebe nikdy nikdo nemá!! A my Tě nedáme! *14* náš jsi :3
        • No Dali neber to vzlom ale každý ma predsa svoj nazor.Tí ľudia čo to robia ty jednoznačne zavidia tam kde si.Ja ty fandím aj po skončený superstar lebo ťa mám s úprimného srdca rada :) Ja keby som bola na tvojom mieste veľmi by ma to ničilo:(Ale zase nerob si s nich nič aj keď niekedy je ťažké nevšimnúť si keď padajú uražky na tvoju adresu:(
        • Děkuji holky :)
          • Já nechápu jak tě můžou pomlouvat,!!!:(:(Ale ty jsi neeeeeej!! :)A jsi strašně hodnej!! :)☺
          • Nemáš začo. Ty si naše zlatíčko. :*
      • Už idem ale ešte niečo napíšem. Liečia si na tebe svoje komplexy! Závidia ti čo si dokázalv 15 rokoch ! A sú to len úbožiaci keď ti nadávajú , ale keby ťa stretnú naživo tak by ti to nepovedali! Nič si z nich nerob!
  • Ahoj Dali musím končiť , dobrú noc a nech sa ti zajtra v škole darí. :))
    • Ahoj Emo a dobrou noc :)
      • Diki :)) :*
  • Veris v boha?
    • Nejsem věřící.
  • Ahoj Dalibore, reaguji na jiný komentář. Vždyť právě ty působíš strašně příjemně. Usmíváš se, házíš krásné pohledy, jsi vtipný, já teda nechápu, jak můžeš na někoho působit jinak. Možná na nějaké kluky, ale to proto, že ti třeba závidí úspěch. Jsi prostě naše sluníčko.
    • Ahoj Dano, děkuju moc za kompliment :))
      Ale nejsou to jen kluci, jsou to i holky, které mě nemají rádi a nadávají mi.
      • Chápu, každý má v oblibě někoho jiného, ale nemusí to psát zrovna tady.
  • Dostal jsi nějakou známku ve škole? :)
    • Dneska ne-e :)
      • My jsme dneska byli v kině se školou a učili jsme se jen dvě hodiny!! :)Ale já pořád myslela na tebe!! :)
  • Jdu si psat na fb s kamoskama tak se dnes s tebou loucim mej se hezky a at se ti zitra vede ve skole dobrou noc hezke sny :)) a mam te moooc rada slunicko nase dobrou i vam holky:)
    • Děkuji Ivčo :) měj se hezky a taky ať se daří.
      Dobrou noc :)
  • tak co daliku napíšeš mi teda tvé číslo na tvuj mobil
    • Nene :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit