Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dali kto je tvoja obľúbená speváčka? :)
    • Mám jich víc, ale hodně mám rád třeba Adele, Ellie Goulding, Demi Lovato,...
      • Tie sú fakt T.O.P . :3 :*
  • Počul si už nejaké pesničky od Justina Biebera??A čo si o ňom myslíš??:) A čo práve teraz robíš?
    • Joo, nějaké písničky jeho znám a názor jsem tady včera psal :) nic proti němu nemám :) je to skvělý zpěvák.
      Jinak dělám ty úlohy do školy, nebo aspoň něco se snažím udělat :D
  • A co Sabča? Jak se má? :)
    • Fajn :) pozdravuje vás :)
      • Aj my ju pozdravujeme:)
      • Tak jí taky pozdravuj! :)
        • Aj odo mňa. :) :*
          • Odeme taky
  • Máš všetky domáce úlohy už hotová?:)
    • Ještě ne. :(
  • Ahoj Daliku, ty si včera tak rychle zmizel ze stránky. Ono to bude asi pořád horší s tím časem. Je mi jasné, že máš hodně učení. Je to pro tebe teď hodně složité, ale neboj, bude líp. To víš, že bychom byly rády, kdyby sis tu s námi psal, ale určitě pochopíme, když to nebude tak často.
    • Ahoj Lucko, to jsem rád, že to chápete a nezlobíte se na mě. Já se snažím jak nejvíce mužů, abych si tu aspoň večer s váma psal, ale taky se musím trochu věnovat i rodině. Je to těžké, ale pokusím se si ten čas vždycky najít.
      Tak se ještě jednou omlouvám, snad tady dneska budu aspoň do 10 :)
      • Nemusíš se omlouvat. Jsme šťastné, že si ten čas uděláš.
  • Jak sis to včera užil s Adriánkem? :)
    • Super, ale za chvíli musel jít spát :D
  • Ahoj Dali, prosím, nezlob se na mě, ale já se musím vrátit k těm dvěma komentářům těch 2 holek ze včera. Víš, já nechápu, proč píše, že si nějaký.....to je jedno. Ale vůbec, když někoho nemusím, tak proč bych hledala jeho stránky, abych mu to napsala. Jsou obě úplně nemožný. Jinak můj brácha taky není z tebe odvázanej, ale v životě by o tobě neřekl nic špatného. Když poslouchám tvoje písničky, tak mi řekne "to je ten tvůj miláček?" a víc mi do toho nekecá. Promiň, ale musela jsem ti to napsat. Ještě jednou se omlouvám.
    • Ahoj Petro, třeba jen hledají názor na mě, třeba si myslí, že víc holek mi píše takové komentáře. Je to jejich věc a chápu jejich názor, ne každý mě má rád :)
      Ale seš hodná, že se mě takhle zastáváš :)
  • Dali už máš hotové domáce úlohy? :))
  • Tak to nejsi sam skola u me taky nic moc a navic jsem tam byla do pul 5 a kupu veci si muaime dodelat doma.
  • Ahoj Dali mas oblibenou skupinu kterou nejradeji poslouchas
    • Nemám asi úplně oblíbenou skupinu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit