Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Promin Dali ze tem holkam tu na to odpovidam fajn kdyz te nemaji radi tak to je jejich vec ale ja te budu mit rada porad ja na tebe nikdy nezapomenu a myslim ze te maji radi i ostatni holky
    • To jsem rád :) jo je víc holek, které mě mají rádi, ale jsou i takové které mě rádi nemají, já to chápu :)
  • Ahoj Dali jja som sa mala tiež fajn a mala som pre teba mnoho otázok ale už ma predbehli tak muśim vymýšľať nové.Chvíľku počkaj možno má ešte niečo napadne:)
    • Ahoj Lenko, jasně :)
  • Dali nevadi ti ze sem tva faninka i kdyz mi bude 23?:) jinak si myslim ze mas velkej talent a dotahnes to daleko :*
    • Vůbec mi to nevadí :) naopak, jsem moc rád, jelikož všichni říkají, že mám fanynky jen 13ti leté holky. Já vím, že to není pravda. :)
  • To iste si myslim aj ja sice je pekny ale moc pekne nespieva.A to ze si s vami pise je len to ze si vas chce udrzat.Uz mnoho jeho fanyniek sa nanho vykaslalo a on vie ze zachvilku nebude mat ani jednu tak chodi aj na taketo posledne stranky ktore mozu byt.Ale aj toto je len moj nazor.
    • Ne, chodím sem proto, že jim to dělá radost a proto, že sem chodím rád a rád si píšu s fanynkama. Není to pravda, to co píšeš, ale je to tvůj názor, tak si mysli co chceš ;)
    • Ten vas nazor nas tu nezajima pokud ho nemate radi fajn je to vase vec ale nepiste mu to sem do osobnosti a nechodte na tuto stranku
  • Dali bojíš sa výšok? Ja strašne. :D
    • Celkem jo :)
      • Tak sme dvaja.:D
  • Ahoj Dalibore, tak jsem se po 8 dnech vrátila zpět domů. Všude dobře doma nejlíp. Moc jsem se bála, že než se vrátím, tak už nebudeš na těchto stránkách. Jsem moc ráda, že si tu dál se všema píšeš. Také bych ráda něco napsala, ale asi by to bylo dlouhý a nevím jestli by tě to bavilo číst.
    • Ahoj Dano, jak sis to užila? :)
      Klidně piš, jestli se chceš na něco zeptat nebo mně něco říct :))
  • Dali máš rada JB? :)
    • Nic proti němu nemám ;)
      • *rád sorry tablet to píše takto -_-
      • Ani ja. A preto sa mi v škole smejú. Trapoši. :D
  • Akorat ja bydlim na vesnici a navic na vysocine a pochybuji ze tady budes mit koncert .snad se mi to vyplni nekdy ze te uvidim
  • Nejhorsi pocit je ten kdyz nekdo pise ze te vida na koncertech a ja te nikdy neuvidim protoze bydlim tak daleko.aale jsi supwr jak to zvladas vsechno
    • Třeba se dočkáš, však ještě budu v tolika městech :)
  • Mas nejakou oblibenou skupinu kterou poslouchas casteji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit