Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obdivovala jsem ho. Ale je to další namyšlenej frajírek, který si o sobě až moc myslí. Moc se předvádí. Ale holky po něm pořád jedou. Je to jen "podělanej" cikán, který nic nedokázal. A myslí si, že má na Jacksona. Vždyť na toho nemá nikdo, byl legenda. Je to jen můj názor ale podle mě je Slepčík jen namyšlený hezounek, který motá všem holkám hlavu. A kdyby nebylo holek, které mu posílaly hlasy jen podle vzhledu, tak by dneska nebyl tam kde je, protože nezpívá zase tak hezky. Má pěkný hlas ale jsou i lepší zpěváci.
    P: Je to jen ,ůj názor, někomu se líbí, někomu ne ale řekla jsem pouze svůj názor, tak mi to prosím neberte za zlé.
    • Tak co tu na teto strance delas kdyz ho nemas rada vodpal odsud
  • Ahojky líbily se ti včera ty úryvky z Boleslavi co sis poslechl?
  • Nekdo si tu zas hraje na frajery a dava dislasky jste fakt trapni a ubohy
    • Aj ja si myslím , čo s toho majú? :D
  • Dali aký je to pocit keď je do teba zamilovaných cca. 10 000 dievčat? :D :3
    • Připadám si jak frajer :) :D
      Né, samozřejmě jsem moc rád, že mám tolik fanynek :) vážím si toho :)
      • Ahoj Dali, vadilo by ti, kdyby mezi tvými fanynkami byly i ne školou povinné?
        • Je mi to jedno kolik jim je, jestliže jsou to moje fanynky :)
      • Si píš že si frajer! :D Ale ja to myslím vážne, to čo si dosiahol 15 rokoch tak palec hore , ja som veľmi rada že si tu s nami píšeš a že existuješ . :)
  • A co Sabca s Adriankem jak pak se maji a co dela Sabca pozdravuj ji
    • Psal jsem to právě teď, podívej se trochu dolů :)
      • Jj videla jsem to
  • Mam se skvele poslouchala jsem tve pisnicky a pred chvili jsem se do divala na film zkazena mlades a ted posloucham skupinu the vamps
    • Máš rada The Vamps ja tiež. Ale Dalík je na 1.mieste. :3
      • To se vy ze je Dalik na prvnim miste jeho bych nevymenila vubec za nikoho strasne moc mam Daliho rada a Jo posloucham je jsou to super zpevaci
        • To sú. Ale Dalík je TOP pre mňa je on SuperStar. :33
          • Jj prome taky ted me tu otravuje kralik Honza porad mi odnasi papuce
            • :D ja mám morča a volá sa Dalík :3 :D takže Dali ak toto čítaš neuraz sa ale tvoje meno je krásne ^_^
  • Ahoj Daliku, víš jak si mi dával včera ty odkazy, tak si představ, že jsem se dívala až do půl třetí do rána. Pořád jsem to pouštěla dokola a moc jsem si to užívala. Dneska jsem celý den jak praštěná, ale s tebou to tu ještě zvládnu v pohodě.
    • Tak to jsem rád, že se ti videa líbila :)
  • Ahoj holky, dneska jsem se musel začít trochu víc už učit, takže kdo se ptá, co jsem dneska dělal, tak jsem se učil. Jinak mám se celkem fajn. Co vy? :)
    • Ja sa mám super my sa už veľa učiť nemáme lebo chvála bohu už je to za mnou tie polročné testy.Ale zase my je ľúto teba že sa máš veľa učiť.Ale veď šak si šikovný ty to dáš.A Adriánek ťa už dneska moc neobťažoval? Mal si pokoj? A čo robí Adriánek a Sabča??
      • Adriánek byl se Sabčou venku, takže jsem se mohl v klidu učit :)
        Jinak teď se Sabča s ním dívá na nějakou pohádku :)
    • Ahoj Dali tiež. V škole keď som ráno prišla do triedy nastenka bola plná tvojich fotiek. ;))
  • Ahoj Dali jak ses mel cely den a co jsi delal a moje cela rodina te pozdravuje a co sabca s adriankem delaji jak pak se Jim vede:))
  • Dali,si už tu :)))??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit