Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Áno zavoolaj ho tu Prosím!!!
  • ÁNo nech tu ide povec mu to PLS
  • Nech tu ide Timkoooo
  • ano nechce povedat meno ja viem ale nikomu to nepovedajte že snim chodím lebo sa to pak rozliší aa to my zatil nechceme dk holky aa Timka my nebalte pls ja mu kopacky nikty nedam!!!!! a on mne to neviem teraz sme zamilovani až mocc
  • ano som z Čech takze sa snim nevidim uvidim sa snim po prve v tej Praze už sa moc tesim je to moj miláčšk *14* *14* moc my chybí§to vite laska na dalku
    • Ooooo zlaté a nech tu ide aj Timo PLS
  • a holky teda nevadí vam že chodim s Timkem??? *14*
    • Mne to vadí Ale doprajem ty to možno neskôr ty dá kopačky alebo ty jemu čo pochybujem! Tak sa ho budem snažiť zbaliť JA! Inač v Košiciach na koncerte keď tam bolo okolo 1000000ľudí vravel že má frajerku ale nechcel povedať meno *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • a tel čislo nedam prepac
  • a ano budu v tej praze ale moc to nechci vravit lebo to ma byt pre Tima prekvapko tak pssstttt dk holky ste moc milý a viem ze Timko je super chalan ale zavidet my nemusite najdete si taky chalana aa uvidite aa ano spiva Timko uplne super on je moj nej spevak aj moje rodina to vravi a snad sa nezlobyte ze chodim s Timem????? a ja ho nezbalila on mne aa moc ho lubim aj ked sa hadame a nebudte na nej zly lebo uvidite ale nie robim si srandu viem ze vy ste na nej len hodny!!!!!!prepac piši s chybami!
    • Čau,nie som moc rada že Timo už má frajerku ale no musím sa stím zmieriť!!! A ty si Češka?
    • To je vpohode.Ale mi závidieť musíme predsa máš za frajera našu hviezdu!!
  • no holky ahoj dk vam moc aa koncert v Praze je od 15:00 a prepac ale už listky nejsu asi som vas sklamala *13* *13*
    • Ja mám lístky a ty tam budeš? Čo to je za otázka asi že áno či?
    • Oooo škoda.A spýtala by si sa ho kde bude mať najbližšie koncert ďalší? A dáš mi naňho číslo?
  • Pardon mam tam chyby misto mov tam malo byt moc!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit