Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Dalíku,preji ti vše nejlepší k svátku.Hodne štestí,zdraví a at se ti darí v živote i v kariére. Užij si to.
  • Všetko naj Dali ❤️ Veľa zdravia, šťastia , lásky a hlavne veľa úspechu. :*
  • Ahoj Dali, přeji ti k svátku všechno nejlepší, hodně zdravíčka, štěstíčka a ať se ti v životě daří. Ať se ti splní všechna přání, která máš. Užij si to.
  • Nemám nic proti Dalíkovi, je super, jenom mi příjde, že mu ta sláva začíná stoupat do hlavy a začíná se z něj stávat namyšlený frajírek. Hodně lidí říká, že za 5 let po něm neštěkne ani pes. Jestli bude takhle pokračovat tak ho za chvilku nebudou nikde chtít, protože zpívá písničky někoho jiného, Kdyby vystupoval se svýma tak by byl oblíbenější ale zpívá písně jiných interpretů a to může udělat každý. Pokud bude takhle dále pokračovat tak daleko nedojde. Nehrají ho v rádiu, nikde. A spousta lidí ho třeba ani nezná, takže není moc slavný, všichni ho obdivují proto, že je hezký. Je to obyčejný náctiletý kluk, tak nevím, co na něm všichni vidí.
    Ps: Je to jen můj názor.
    • Ty si asi nechodila do školy, že?! Navíc Dalík musí dohánět celý první pololetí! A věř mi, že ty bys to taky nedokázala ani kdybys do ty školy nechodila
      • To máš sice pravdu, ale Dalik se rozhodl sám, tak to musí zvládat. Je pravda, že toho má hodně. Zatím mu to jde.
        • Jo, ale není možný aby stihl za tak krátkou dobu dohnat školu a napsat a vydat písničku
          • Dalik to stihne, za chvíli mu skončí škola a pak se bude věnovat písničce.
            • Jj, já taky
            • Ten film by měli točit někdy v létě. No uvidíme, na ten se také těším.
            • Jenže v létě natáčí film , myslím
    • Možná máš v něčem pravdu, ale není rozhodně namyšlený. Setkala jsi se s ním osobně? Je moc příjemný, milý kluk. Nevidím, že by mu sláva stoupala do hlavy. A že je hezký to pravda je. Měli by se Sabinou začít se svými písničkami, to je fakt, ale nějak začít museli. To je zase můj názor.
      • V jednom videu no YouTube říkal že čekají na písničku, že ses jim skládá
        • Já vím, také jsem to video viděla. Už se na tu písničku těším.
  • 28.5. Velká Černoc - Žatecko - kostel sv. Václava od 18:30
    4.6. Kynšperk nad Ohří (letní slavnosti města Kynšperk) od 18:00
    Určitě přijďte, těšíme se se Sabčou na Vás :)
    • Budete 25.6 v Jičíně??
    • Dali, díky moc. Moc si vážíme toho, že sem dáváš koncerty a vystoupení, která máte. Moc tobě i Sabině fandím, jste zlatíčka.
    • Více koncertů zatím nevíme, ale určitě dáme vědět :)
      • Dali ja sem s tebou tancovala
        • Se máš, a kdy?
      • Dobře díky.
  • Tak se za Dalika taky nevydávej, jsi jeden z nich. Máš smůlu, my Dalika poznáme.
    • jo,mame takovej instink který to pozná *11*
  • opravdu jsem a hrozně hodně lidí se za mně vydává tak už konečně nechte toho
    • Jsi opravdu Dalík
    • *14* *14* juu Dalíku můůj :) Mam tě moc ráda a vykalši se na ně! jsou hloupí
    • Choď to pič* neviem kto si ale nerob sa KOKO*
  • ahoj holky
    už dlouho jsem tu nepsal tak jsem si řekl že vám udělám radost a jak se máte *4*
  • 11 *3* *14*
  • 10 *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit