Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dalík není žádná Superstar. Podívejte se například na kapelu Slza. Proslavili se sami, nemuseli být v žádné superstar, píšou si písničky sami a jsou oblíbení. Dokázali být slavní za krátkou dobu. Dalík rozhodně má do celebrity daleko. MÁ pár koncertů a pořád zpívá písně od Bruna Marse. Měl by si vzít ze Slzy příklad.
    • Máš pravdu, souhlasím Dalibor má co dělat aby byl slavný, skoro nikdo ho nezná
      • A vy si myslíte že Dalík má čas na skládání písničky?? On musí taky chodit do školy!!
        Petr Lexa už nechodí do školy tak má na to skládání víc času!
        PS :je to jen můj názor, tak mě zato prosím nehejtuje...
        • A pro jeho opravdové fanynky je Superstar, i když to nevyhrál!! ❤❤
  • ahoj *14*
  • Škoda že jsi vypadl ze superstar
  • Krásne zpíváš
  • Ahoj holky :)
    Po hrozně dlouhé době mě napadlo se podívat sem, jestli ještě stále na mě čekáte, píšete si tu o mně a tak...:)
    Moc se omlouvám, že už si tu s vámi nemůžu psát jako kdysi každý večer, ale bylo by to opravdu nepředstavitelné :(
    Mám toho moc i ohledně školy, vím, že ztrácíte veškeré informace o mně, za to se omlouvám, ale jinak to nejde :/ co pro vás mohu udělat je to, že vám budu psát ty koncerty, aspoň se teda budu snažit :) ale nebojte nezapomenu na vás a ani jsem na vás nezapomněl :)
    Kdo by chtěl, abych aspoň jeden večer si udělal na vás čas a odpovídal vám na pár otázek? :) jestli jo, tak dejte like :)
    Mějte se pěkně DOBROU NOC :*
    • Ahoj Dalíku
      Moc mě chybí to jak sis tu s námi psal, a moooooc :(
      Bylo by suuuuuupeeeeer kdyby jses zase někdy ozval ;)
      Mám tě pořád ráda :)
      Měj se hezky a zase dej někdy vědět, ahoj
    • a my tě sledujeme a chápeme, ale stejně mi chybí někde informace, kde vystupuješ, co děláš, jak je tě možné získat pro vystoupení, kdy máš volné termíny apod. Zkusíš něco vymyslet? Podle mě si kluk, který by mohl dobýt to naše hudební nebe, kdyby si měl chuť, dobré lidičky kolem sebe. Talent rozhodně máš.Já v tebe věřím. A pořád ti fandím. i když už mi není ..náct ani ..cet..
      Hezké dny *4*
    • Ahoj Dali, to je dobře, že sis udělal chvilku čas. To víš, že bychom byly rády, kdyby si tu zase alespoň chviličku byl. Určitě nám všem moc chybíš. Ty doby, kdy jsme si psali byly super. Tak večer ahoj.
    • Ahoj Dali. ♥ Bolo by to super keby si si na nás znovu urobil , čas. (aspoň cez prázdniny). Chápeme , že máš toho veľa. :( Veľmi nám chýbaš. :( Bývalo to super keď si sem chodil , každý večer a písal si s nami, teraz je to tu tak smutné . :( (Poslala som ti aj žiadosť na FB , podarilo sa mi :) :D ) Zatiaľ sa maj. :* A poopravuj v škole ešte čo sa dá. ♥
    • Moc děkuji,že ses ozval,já vím,že toho máš opravdu hodně a já si ani nedovedu představit,jak bych všechno stíhala.Určitě budeme rádi, když si nějaký večer s námi budeš psát. Ještě jednou děkuji a přeji ti také Dobrou noc.Mám tě ráda.
  • Ahoj holky,když chci Dalimu na koncert koupit tričko, nevíte jakou velikost?Podle mě 175-180cm,co myslíte vy?Předem děkuji za odpověď.
    • Ahoj, asi jo.... :);)
  • Ahoj daliku prosím tě nevíš jestli máte na černém mostě koncert
  • Ahojte. :) Včera sa mi podarilo poslať Dalíkovi žiadosť o priateľstvo na jeho pravom FB. Tak som zvedavá či ju potvrdí. :D ❤️
    • Ahoj, to jsem zvědavá jestli ti ji potvrdí. Mě to nejde poslat, že má plno. Pak má ještě jeden FB, ale nevím jestli to není fake. Tak dej vědět, jestli se ti to podařilo Ahoj
      • Ahoj daliku jak se máš
      • Ahoj, ešte ju nepotvrdil. =) Ale ja som to poslala na original lebo tam má príspevky ešte z roku 2013. =)) Asi tam nebol alebo potom neviem... A mne sa to podarilo náhodne , lebo som bola na mobile a pozerala som si jeho profil a zle som klikla a ono mu to poslalo žiadosť tak ja som ju nezrušila , a teraz čakám či ju potvrdí :D
        • Ahoj, tak dej pak vědět, ale on tam asi moc nechodí. Já jsem si psala chvíli s Leonou, která mu půjčila svůj FB na hodinu a tak jsem si s ním chvíli psala. Je to fajn kluk, mám ho ráda.
          • a kto by ho nemal rád? :D :* ♥ :3
  • Ahoj Dali, zaslechla jsem, že máte ještě další akce, bohužel nevíme kde a kdy. Dáš nám ještě prosím vědět. Díky moc a měj se krásně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit