Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Lucko jsi tu a jak se mas a co skola
    • Ahoj Ivon, já se mám celkem dobře. Mám po maturitě a od září jdu ještě na vyšší odbornou školu na 2 roky. Už sis našla práci? Budu ti držet palce, aby si našla.
      • Díky moc ještě jsem si žádnou práci nenašla i tobě budu držet palce abys zvládla vyšší odbornou školu
        • Děkuji a jak se jinak máš, to je doba, co jsme si naposledy psaly. Jo to byly časy, kdy tu byl s námi Dalik. Já ho uvidím v sobotu, už se na něj moc těším.
  • Ahoj daliku doufam ze i rijedes do haviro zkus to nejam zaridit prosi mas holku? jestli ano tak odepis jestli ne tak napis ze ne mas 1.8.2016 cas jestli ano tak pijed do toho havirova protoze mam narozeniny a tata te chce videt ikdyz se mu rekla ze ses peknej tak mi neveri ale kdyz te uvidi tak uveri. Odepis cau dalikku
  • Ahoj Dali, tak jsem zjistila, že v sobotu 25.6. budete v Kovači u Jičína. Konečně, tam se dostanu. Už se moc těším až tě uvidím. Už aby byla sobota. Prosím, dej sem i ostatní akce, které ještě budete mít. Díky a ahoj v sobotu.
    • Milujes dalikka.?
      • Ahoj, mám Dalika ráda. Líbí se mi a ráda poslouchám písničky, které zpívá. Je to milý kluk.
  • Tak diky za like a dobrou noc a at se ti zitra dari ve skole mej se hezky
  • A jak se jmenuješ na instagramu? Trochu
    • Normalne ivona pomajbikova a mam tam ve fotkach husu jak zamnou bezi a pak tam mam kralika a na hodne fotkach jsem tam ja i na profilce jsem tam ja sama a a ok ja zboznuju one direction stejne jako Dalika a mam povleceni one direction a budu mit triko Zayna Malika
      • Ty máš osobní účet?
      • Ok, jdu tě dát follov
        • Tak jo :-)
  • Mas rada skupinu one direction
  • Máš instagram Ivčo?
    • Jojo mam
  • No ja uz do skoly nechodim jen mam pristi tyden ustni skouzky jinak uz si budu hledat praci
  • Niky Violeta nevim pokud bude mit jeste nekdy koncert v Brne tak pujdu
    • Aha
  • Je tady aspon jedna z vas co skola jak vam to jde
    • Já jsem tady, fajn,ty?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit