Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A nezapomeňte zas psát tohle je Dalickova osobnost pokud ho nemate radi tak sem nelezte a podobny kecy kazdy ma svuj nazor kazda osobnost ma nejake hatery a pokud Dalibor k osobnostem patri tak se bude muset smirit i s kritikou
    • Dalibor kritiku přijímat umí. Naštěstí má více těch, kteří mu fandí a mají ho rádi. Upozorňuji, že já nejsem opravdu 13-15 letá fanynka, jak všichni píší, že má fanynky malé děti. Není to pravda.
  • Máš pravdu kámo Slepčik smrdí a vůbec neumí zpivat na Bruno Marse nemá a ani na Michaela Jacksona to byli skuteční zpěváci ne jak tahle nula
    • Nechápu proč Dalibora pomlouváte. Jasně, každý má svůj názor, ale až tak. To, že zpívá písničky B.Marse a M. Jacksona, neznamená, že se jim chce vyrovnat. Jestli to není tím, že jsou jeho oblíbení zpěváci. A nula rozhodně není. Zpívat umí. To je zase můj názor. Vždyť ho nemusíš poslouchat, když se ti nelíbí.
  • Smrdíš Slepčíku
    • Náhodou krásně voní. Fotila jsem se s ním a krásně voněl i když bylo vedro. Tak si nech ty kecy.
    • No a ty jeste vic
  • ahoj dalibore uz sa mi nepačiš a mám nejradšej mojho Tima mojho miláčka najvětšiho love timi *14*
    • Tak si toho Tima užij.
  • Ahoj, je tu někdo?
    • Ahoj ted jsem prisla
  • Ahoj Dali, tak už ti skončila škola, tak bys mohl mít trochu času a zastavit se na těchto stránkách. Udělal bys radost všem fanynkám, které tu na tebe čekají. Měj se krásně a ozvi se. Díky.
  • Jsi blbec Leone a vubec te neznam a to ze vis ze jsem ivona pomajbikova neznamena ze me znas tohle sis mohl najit v tech starych zpravach tady v osobnostech a neotravuj tu normalni lidi ty osle a diky Lucko za zastani
  • Julie Máš pravdu nevím jestli to je buzík nech je pokud se mu líbi kluky nech!! ale máš pravdu vtem že neumí spívat zato že ho v superstar posunuli kvôli kráse holky zato nemusí pekne spívat.Slepčíka nemam rad vykašlal sa aj na Vás holky když si už začnú psát s holkama tak si snimi písou a ne že po chvíli přestanu a kašlu na ne!! Ale prece každý má svuj názor ktorý mu nemôžte brať.Mnejte se holky dobře ahoooj.Ak chcete mám 14 a psával bych si tu sváma ale to by ste museli najprv chcieť píšte pod tento status :D
    • Na tvuj nazor tady neni nikdo zvědavý a ne ja nemám zajem si tu s tebou psát a myslim že jsou holky stejnyho nazoru běž si psat do jinych osobnosti a z jinými holkamy a sem nelez
      • Och jo další trapka !!! Nemúžu zato že máš krámy a máš nervy voleee!! Ty sem nelez ja te dobře znám na fb jse jménuješ Ivona Pomajbíková Kdyby se mohl by sem te ogrcal krávo pitomá !!
        • Co ji nadáváš? Hele dej si odchod, toto jsou stránky Dalika a pokud nechceš psát jemu, tak tu nemáš co dělat. A na takový hnusárny co tu píšeš, fakt nikdo není zvědavý. Příště se chovej slušně.
  • Ahojte holky mam dnes skvely den pokud vas neotravuju tak bych vam tu chtela neco napsat odepiste pokud chcete
    • Ahoj Ivono, mrzí mne, že jsem tu tak pozdě. Snad budeš mít skvělý den i zítra. Tak zatím ahoj
      • Diky Lucko taky ti preji at mas zitra hezky den no mam se skvele protoze mam povleceni 1D a tricko Zayna Malika i s jeho podpisem tak se mej ahoj
        • Ahoj Ivon, kde jsi k tomu přišla? Je to pěkný kluk. To věřím, že máš radost. Já mám zase fotku s Dalikem (to jsem moc ráda), fotky s jejich podpisem a spoustu fotek, co jsem je fotila a videa. Tak jsem také ráda. Dívám se na ně každou chvíli. Ten Dalik - to je zážitek. Tak zatím.
          • Ja jsem si to triko i povleceni objednala prislo me to az z Anglie jj Zayn je peknej i ti ostatni a Dalik ten je nadherny mam jeho plakaty na Dalika a 1D nikdo jiy nema nastvala me jen jedna holka ktera napsala ze je Zayn buzik to me tak vytocilo jo a byla to faninka Justina Biebera tak jsem se natvala a napsala jsem ze je Justin ten buzik a ze je hnusnej kluk a jo taky bych chtela fotku s Dalikem i ze Zaynem a ostatnima klukama z 1D
  • Ahoj, včera jsem byla na vystoupení Dalika a Sabiny v Kovači u Jičína. Ten zážitek s nimi se nedá popsat. Jsou oba milí, úžasní, vůbec nejsou namyšlení. Jenom to trochu pokazil déšť. Zpívali krásně, mám opravdu velký zážitek, díky Dalikovi a Sabině. Všem, kterí jim fandí moc doporučuji jejich koncerty a vystoupení -stojí to za to.
    • Ahoj, jj máš pravdu, oni jsou topoví

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit