Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zayn je buzik
  • Zayn je hov*do Pakistansky cigoš
    • hovdo neznam ty jo *11* *11* *11* *11* *11* *11* *1* *1* *1*
  • Ivono ty jsi tak blba ty máš ráda Zayna ? No tak to už jsi vážně nemocná Zayn je velký blbec neumí vubec zpívat a vubec neni pěkny ty se uz běž I s tim tvym Zaynem lečit a co vy ostatni babi taky toho blba mate radi? Nechapu co na nem vydite to I ja jsu o proti nemu feesak
    • Fesak, chci se podivat to me pobavilo!!!!!!! Ja Zayna nemam taky moc v oblibe kdysi moooooooooozna, ale ted ne ale zpivat umi to by jsi ty i ostatni mohli uznat.
    • Ty K*k*te co tu nadavas na Zayna nech ho laskave na pokoji jo on ti nic neudelal jeste jednou a budes mit obrovsky problem ty cu*aku vymr*any Zayn je peknej a krasne zpiva tak ho tu vubec nezminuj a je mi jedno kolik holek ho tu ma rado ja ho mam moooc rada miluju ho tak ho nech jasny ?
  • Pro me jsou nejlepsi Dalik 1D a Zayn Malik solo na ne nikdo nema ale stvou me lidi ktery me ani neznaji a pisi mi do chatu na fb nesnasim Zayna tak to me fakt vytocilo a jak se mate holky a Daliku? A jak prazdninujete
  • Jsi tak trapnej Leone proc sem porad lezes fajn tak ho proste nemas rad a co mi stim jako vubec nas tu tve kecy nezajimaji tak se sklidni smrade malej
  • Ahoj Dali, ty nám napiš co pořád děláš, jak si užíváš prázdniny. Co děláme my, to není tak důležité. O tobě nic nevíme. Tak napiš ahoj.
  • A co děláte takhle o prázdninách? :)
    Užíváte si volna? :)
    • Dalibore uŽívame si ne volna ale hovn* blbečku SLepica omrdaná skurven* vyjeban´* Ty ses ale škaredej koko** !! Nosáč jeden Chlastavej zmr* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
      • Jsi fakt trapný. Co z toho máš, jako dělá ti dobře, když můžeš někomu nadávat. Je to hnusný a nechutný. Jdi do háje.
      • Máš pravdu Leon je to kkt. To už Tatar je lepší o 100000000000000%
    • Ahoj Dali,já jsem dneska byla na pouti v Klatovech a co děláš ty?
  • Ahoj holky :)
    Jak se daří? Byly jste už na mém koncertu, nebo se alespoň chystáte? :)
    • Ahoj Dali, já jsem byla na tvém vystoupení v Kovači u Jičína. Moc se mi to líbilo. Mám opravdu zážitek. A kdy budeš mít nějaké koncerty?
    • Ahoj Daliku ne nebyla jsem jeste ani na jednom ale.az znovu pojedes do Brna tak pujdu a jsem moc rada ze jsi tady a jak se mas a jak si uzivas prazdniny
    • Ahoj Dalíku,já se mám celkem dobře. Jak se máš ty?Já jsem bohužel na tvém koncertu ještě nebyla,protože všechny byly moc daleko.Budeš mít někdy koncert někde u Jihlavy?
  • Ahojte holky jak se mate :(
    • Ahoj,mám se celkem dobře.Jak se máš ty?
      • Ale jo da se to jen me strasne vadej porad ty kritici ze je to porad bavi bud tady urazeji Dalika nebo na fb myho Zayna Malika a ostatni kluky z 1D mam je moc rada a proste mi vadi takove ty komenty one direction jsou bu*ici vsude to o nich slysim chudaci
        • Jo,to mi taky vadí. Ti lidi,kteří jen pomlouvají,žárlí a závidí,nemají co jiného na práci a proto jen hejtují.Je to od nich vážně hnusný.
          • To jo a ty to proste jen ctes a nemuzes s tim nic udelat a kdyz jim neco napises tak uz jsi hned vlhka 13
            • Přesně tak,nechapu jak je to pořád může bavit.Já bych nikdy nikomu nic takového nedokázala napsat.
  • Ahoj je tu nekdo?....
    A je tady taky Dalibor? Plis kdyz je tady nekdo tak napiste......:-*:-*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit