Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hater a Tomáši běžte do hajzlu oba dva. Dejte pokoj normálním lidem, kteří si tu chtějí psát. Máte hnusný kecy na které není nikdo zvědavý. Ivona byla správná holka a že fandila někomu, hoko vy nesnášíte, je váš problém ne její. Že vás to baví, puberťáci jste. Uvědomte si, že tady jsou o dost starší lidi, než jste vy, tak se chovejte slušně.
    • * koho
  • Bože vy jste asi pekne trupky co? Běžte s tema vašima stupidnima komentarema nekam co vam ta Ivona udelala ze jste na ni tak zli fakt kluci stydte se
    • Ty se ani neozivej nebo budes dalsi na rade Ivonu jsme vystvali mi protoze ta pip uz nevydrzela to co jsme psali o jejim milackovi Zaynovi uz tu pravdu nemohla unest a tak se odsud radeji vytratila dalsi na rade muzes byt ty
      • S*ru na tebe
  • Dobre Tomasi to se vy ze ji budeme nadavat a pomlouvat
  • Aspon jeden clovek ktery je tu pri me budeme kamosi ? Jsem Jenda a je mi 15
    • Klidne muzem jsem Tomaš a je mi 13 a klidne tu muzeme tu p**u Ivonu pomlouvat vsak uz tu neni takze nam tu nic psat nebude huuuuraaaaaa Ivona hnusna sla do p**e
  • Jeeee Ivona už tu neni no to je mi ale skvěla novinka konečně už tu neni držela se na teto strance jako kliště a máme od ni klid taky budu oslavovat hatere
  • Dalsi blbka co? Ivona uz vam odesla a Dalibor se uz na vas taky vysral treba si ted nekde spolu pisou a pomlouvaji vas co vy vite no ale co kaslu na vas hlavne ze uz je ta protivna Ivona v pr*eli
  • Co mi tu porad davate ty dislajky vy semnou nezdilite tu radost vzdyt jsme se zbavili nejvetsi p**e na svete
    • Koukej toho nechat hatere nikdo tu s tebou oslavovat Ivonin odchod nebude alespon ja teda ne Ivona byla na teto strance dost dlouhou dobu vzdy tu branila Dalika takze si oslavuj sam ale uz prestan nam to tu psat dej uz pokoj
      • Jn,máš pravdu
  • Ivona je pryč budu oslavovat pi*a jedna blba I s tim svym k*k*tem Zaynem oslavuju dnes a asi se I opiju
  • Blba ivona je konečně pryč jupiiiiiiiiiii zbavili jsme se jiiii
  • Konečně tu už Ivonadirectionerka neni takže jste ji už odsud vyhodili dobře jste udělaly už mě tu lezla na nervy konečně je tu od ni pokoj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit