Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejhorsi lidi na tehle strance jsou: 1uplne nejhorsi Ivonadirectionerka:2Lucka :3 Dalibor a fuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjj Zayn je bleeeee i z Harrym a skaredym Daliborem hahahahahahahahahahhahaha
    • Ocenila bych, kdyby sis mě laskavě přestal všímat. Nechápu proč bych měla být nejhorší. Jenom proto, že se zastávám Ivony a Dalika. jdi do háje, takový kecy si nech pro sebe.
  • aaaa Ivca ja zpet *3*
    • Taky maš něco proti mě? Ano jsem zpet promin ja se s tebou nechtela hadat
      • vpoho *3*
  • Louis from 1D is nasty
    • a to jako proc chytroline ???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • I love you Justin Bieber and fuck you Dalibor
    • Opravdu jsi trapná
  • Ivonodirectonerko Zayn a zbytek buzicku uz na tebe cekaji utikej rychle za nimi no honem nebo ti je vyfouknou holky mas tu dve konkurentky hlavne Andrejku love 1D
    • Tahněte už do hajzlu vy k*k*ti hnusni tak jak vas s teto stranky nikdo nedokaze vyhodit tak stejne ani vy nas nevyhodite a ty vase debi*ni kecy tu nikdo poslouchat uz nebude stejne v te vasi hloupe palici nic jineho nez zavist neni tak koukejte uz zalest takovy mali pubertacci maji uz davno byt v posteli
    • Trapný fakt. Ivonu nechte na pokoji nic vám neudělala.
  • Neeeeeee one direction jsou super skupina zato ten jejich Dalibor nic nedokázal zpiva jen písničky slavnych celebrit a sam žadnou ještě nesložil tak přestan do jiné osobnosti psat o one direction
    • Ja si má milá zlata mužu psát o kom chci a nemužu za to že ty a ta kačena Ivona jste do nich zamilovani treba si je I ojedte je mi to jedno ale ja si budu psat co chci
      • Hele už toho konečně nech jak Dalik tak I one direction jsou skveli zpěvaci nechapu proč je tu pořad zmiňuješ už dej konečně pokoj
        • Přestaň tu vypisovat jak jsou one direction skveli a Dalibor ahaha ten nech se jde hned zahrabat do hliny fuuj ma hnusny hlas jak ho vubec muzou zaradit mezi spevaky fuj jestli on je spevak tak t ja jsem v tom pripade Madona
          • Hele ty případně Madono, jdi už taky do hajzlu. Nech Dalibora být, tobě taky nikdo neříká, že jsi malý hajzlík. Vždyť ti ho nikdo nenutí, měj si svůj názor, ale neotravuj tím ostatní. Díky, že jsi pochopil.
  • One direction jsou buzny hahaha
  • Hatere jsi smesny co tu pises z blbosti klidne si oslavuj muj odchod s tehle stranky ale bohuzel te zklamu vracim se sem zpatky protoze je tu spousta holek se kteryma se tu skvele povida a tem holkam co se me tu zastali moc dekuji skoda ze vas znam jen z osobnosti jste fajn holky a rada bych vas nekdy vydela osobne
    • Jeee super že se vracíš!!!!!!!
      • Diky jo je super kdyz mas tu moznost pokecat si a spratelit se s novymi lidmi
  • Tomaši jsi tu ? Budeme tu Ivonu pomlouvat
    • Jsi fakt trapný. Nahlásím tě dej si bacha.
  • Ivona je p**a hahahahah

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit