Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jste tu holky? Nebo ty Daliku a jak se mate
  • Ivuško slepičko co děláš šukáš Dalíka ? Tak to vás nebudu rušit papapa
    • Vypadni a nepiš tu takové hámotiny. Tady na těch stránkách nemáš co dělat,nejsou tvoje.
  • Uklidni se Ivonko co maš za problem já si mužu psát komu chci ty slepicova
  • Hej co je to za blbecka ten Tomas jo a jdu spat Niky dobrou noc
  • Co to ma byt proc pises za me ty pi*o ona psala me tak se uklidni
  • Niky Violetta ještě jsi ? A diky za lajknuti fotek na instagramu a jak se mas
    • Jojo, nemáš zač, fajn a ty?
      • Taky dobre akorad je tu velke horko dnes tu bylo pres 30 ° c
        • A nepis za me pi*o
  • Ahojte holky jste tady ?
    • Ahoooooj
  • Čusi buzik,nechapu jak te nekdo muze mit rad *10*
    podle mě ani trochu neumíš zpívat *1*
    • Hmm, a taky to nikoho nezajímá. ;)
      Čau
  • Nemaš zač Lucko jo to byli časy když tu s nami byl a odpovidal nam na nase otazky i kdyz hodne otazek se tu porad opakovalo i tak nam odpovidal jo mam se fajn posloucham Dalika a skupinu one direction moc jsem si tu skupinu oblibila hlavne Zayna Malika a co ty poslouchas krome Dalika
    • Ahoj, ráda vzpomínám na Dalika. Já poslouchám a dívám se na videa Dalika a Sabiny. Pak si hledám originály písniček, které zpívají a některé písničky se mi víc líbí od Dalika a Sabiny. Jinak teď mám oblíbenou jednu písničku od ATMO music - Valerie. Ta je teď moje nejoblíbenější. Můžu ji poslouchat pořád. Tak zatím ahoj.
  • Koncerty - červen
    25. 6. - Kovač u Jičína, areál za Tvrzí
    26. 6. - Černá Hora, hotel Sladovna
    To je zatím vše, co víme.
    Určitě dám zase vědět :)
    Mějte se hezky, dobrou noc přeji všem :)
    • Ahoj Dali, děkujeme ti za termíny ❤
      Zase se někdy ozvi, měj se hezky a zase někdy ahoooooj ❤❤❤
    • Tak to jich máš fakt hodně. Slza jich má za měsíc minimálně 10 i víc a ty máš jen dva. Myslíš si, že ti ta sláva dlouho vydrží? Jsi trapnej, za chvilku nebudeš vůbec oblíbenej. Už ted tě skoro nikdo nezná *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
      • Když ho nemusíš, tak proč jsi na jeho stránce. Tak si choď na SLZU a Dalibora nech v klidu, nikoho tady tvůj názor nezajímá.
    • Dali, díky moc. Já do Kovače u Jičína jedu, moc se těším. Ozvi se někdy až budeš mít čas. Ahoj
    • Ahoj Dali,děkuji za napsání koncertů.Ty se měj také hezky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit