Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojte holky jste tady jak se mate konecne mam uz skolu za sebou
    • Ahoj, já nevím jak se mám a ty? Co děláš?
      • No ujde to a posloucham pisnicky one direction a solo Zayna Malika a co delas ty
        • Projít instagram, půjdeš na nějaký Dalíkovo koncert v nejbližší době?
  • Vy trapky klidně si řikejte co chcete jste mi upně ukradene navic nechapu co na Daliborovi vydite a vite to jiste ze vas ma rad kdyby vas mel rad tak aspon 5 minut si na vas da cas ale vas to prece nezajima i kdyz si treba doma o vas rika to jsou takove kra*y oni si fakt myslej ze je mam rad a ze jsem si s nima rad psal atd vam holky fakt neni pomoci
    • Hele nenadávej nám laskavě a dej si odchod. Co na Daliborovi vidíme, je naše věc a tobě do toho nic není. A co on si myslí o nás, tobě musí být ukradený.
  • Co se to tu deje Tomasi ty prestan prudit jsi trapny a ahojte holky jak se mate
    • Ahoj, já se mám dobře a ty? :)
  • Slepico ozveš se už
    • Nech ho bejt!!!!!!!!!!sám jseš slepice!
  • Slepičaku !!! Ty bu*no !!!! Kde jsi
  • Haloooo slepico ani sem nechoď nedam ti pokoj
    • Dej si bacha, zjistím si kdo jsi a budeš mít problém. Nemysli si, že se to nedá nahlásit. Toto nejsou tvé stránky, aby sis psal co chceš.
  • Slepico
  • Pako bl*e, ozvy se honíš si
  • Čus buzi*u, honíš si?
    • Vypadni a neotravuj tady těmi kecy, jsi trapný. Jen hlupák může tak psát.
  • Ahoj Dali, prosím napiš ty termíny koncertů a vystoupení. Slyšela jsem, že máte být někde u Jičína. Můžeš sdělit podrobnosti. Konečně bych se dostavila. Už teď se těším. Děkuji
    • Ahoj, promiň že odepisuji za Daliho ale ty informace jsem viděla na instagramu, a měli by být i na Fb

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit