Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dali v pohodě Já už dala mamce ty videa z Usti a ted pracuji a těch z Boleslavi
  • Dali akú máš farbu dresu? :)
    • Máme zeleno-černé dresy, pruhované :)
      • Ďakujem. :))
  • No Jo na kazde stredni nebo vysoke skole je to tezke ale ja vim ze ty to das u me ve skole holky rikaji ze jsem tak trochu jasnovidka cokoliv jsem rekla ze se stane tak se to vetsinou stalo a ja rikam ze to dokazes vsichni ti drzime palce a pokud se budes ucit jako si se ucil na zakladce a nevykasles se na to tak to zvladnes
    • Tak děkuji, že mi tak věříš :)
      • Nemas zac mame te moc radi
  • Ozvi se na fb ju pokud budeš moct:))
    • Promiň, ale nestíhám odepisovat. Pokusím se, ale nic neslibuji. Chodí mi hrozně moc nových zpráv.
      • Chapu
  • Ahoj Daliku, ty si takový náš miláček. Představ si, že dneska ve škole nám nepřišli 2 profesoři a nebyl nikdo na záskok, tak jsme si udělaly s holkama malou, ne moc hlučnou diskotéku. Kámoška měla tvé písničky, tak jsme to rozjely. Zkoušely jsme tancovat jako ty, ale byla to hrůza, ani jedné to nešlo. Krásně nám to ve škole uteklo.
    • Ahoj Petro, tak to je od vás hezký :) hlavně, že jste si to užily :)
  • Ahojkyyy tak už i tady v osobmostech:))
    • Ahoj Eriko :)
  • Dali zlomil ty už niekedy niekto srdce?? :)
    • Tak jednou jsem měl takovej delší vztah a moc mě to mrzelo, ale asi zatím neměl :)
  • Ahoj Daliku vcera jsem se divala na jedno video kde te tvuj tata moc chvalil a pri jsi mel od prvni tridy az do 9 vyznamenani ty ses fakt dokonalej ucitele museli mit radost s tak vybornyho zaka a ja myslim ze ty to i ted dozenes a ja ti drzim palce abys to zvladl a aby jsi sel do druhaku s tvym nejlepsim kamosem
    • Ahoj Ivčo, ano měl jsem vyznamenání :) ale teď je to těžší ten přestup ze základní školy na střední :(
      Musím si zvyknout.
  • Máš nás rád:D
    • To je otázka :) Jasně, že joo :)
      Mám hrozně rád svoje fanynky ❤
  • Dali, jsou vaši přísní? Kdo je víc, mamka nebo taťka?
    • Moc ne, jak kdy a jak v čem. Ale nejde říct, kdo je přísnější, mamka je třeba přísnější na školu, třeba když mám špatnou známku, ale taťka je zase přísnější, když mi nejde něco ve fotbale nebo zpěvu :)
      • Tak to mají pěkně rozložené. Ale uznej, že je to důležité.
        • Ano je, chápu to.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit