Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A bavi ťa ešte ten futbal?
    • Ano, baví mě hodně :)
  • Ahoj Dali, můžu se zeptat? Dneska jsem našla na internetu nějaký tvůj rozhovor a tam si řekl, že si píšeš s nějakými fanynkami, myslel si tím třeba i nás tady?
    • Ahoj Denčo, ano, myslem jsem úplně všechny fanynky, se kterýma si píšu ať už je to kdekoliv :)
  • Ahoj Dali. Ako bolo v škole? Dostal si aj nejakú známku? ;))
    • Ahoj Emo, ve škole se to dalo. A ano, dostal jsem známku :)
      • A povieš mi aj akú? ;) :D
        • Dvojku a trojku.
          • Aj ja. O_o :D
  • Ahoj Dali ja som sa mala tiez dobre a aspon raz v zivote ta chcem chitit za ruku dufam ze sa my to raz spni a zevraj budes mat koncert v Bratislave je to pravda.
    • V Bratislavě asi určitě, ale ještě nevím kdy.
  • Ahoj, ty naše lásko veliká. To je dobře, že už si tady. Dneska si měl trénink? Já jsem se měla také dobře a to díky tobě. No co myslíš proč? No jasně, dívala jsem se na tvé písničky a bylo to skvělé.
    • To jsem rád :), a ano, byl jsem na tréninku :)
  • Ahoj holky, už jsem tady :)
    Jak jste se dneska měly? Já dobře :)
    • Ja som sa mala super Až na to že neznášam učiteľky ktoré sú nespravodlivé a neznášam keď ma rodičia prirovnávajú ku kamoške ktorá ma na vysvečku samé jednotky. A ty čo Dali Ako v škole dúfam že sa aspoň tebe darilo:)
      • Ale jo, dalo se to :)
  • Dalikk,už si tu???:)
  • Dobrou noc, ty naše zlatíčko.
    • To je zlaté :) dobrou noc Lucko :)
  • Dobrou noc Daliku dobre se vyspi preji krasne sny a at se ti zitra vede ve skole papa
    • Dobrou noc Ivčo :) krásné sny i tobě přeji :)
  • Tak dobrou noc, hezky se vyspi a ať ti to jde zítra ve škole. Měj se hezky a zítra ahoj!!!:):)
    • Dobrou noc :) taky ti přeji, ať se daří :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit