Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dali jsi tu??:)
  • Pri mas mit koncert v Olomouci uz si nepamatuji kdy presne ale myslim ze asi v unoru a budes mit nekdy koncert v Decine pta se kamoska
    • Ano, v Olomouci 14.2. :)
  • Odpovíš mi už prosím na otázku?
  • Mně taky ne!! V kolik stáváš do školy? :)
  • Jak se máš? :)
    • Dá se to, ale nechce se mi zítra do školy :(
  • Videla som na niektorých videach na yotube že si trošku nepokojní bolo to tou malou trémou?
    • Jak to myslíš nepokojný? :)
      • Ked si tam stál nevedel si čo robiť ale iba na niektorých videach raz si sa otaćil dozadu raz dopredu atď.
        • Asi to bylo trémou, byl jsem nervózní a stále budu, to ze mě úplně nevyprchá :)
          • Alebo nebolo to tím že si zabudol trošku text tej piesne lebo si si ju opakoval a ked si si ju zopakoval asi druhy krat vtedy sa my zdalo ze si trosku viac znervoznel.
  • Budeš tenhle rok v Plzni nebo někde poblíž?
    • Je to možné :)
      • A až budeš vědět kdy tam budeš mít koncert,dáš nám vědět na tvojí fb stránce?:O
        Jinak včera na koncertě v Praze jsi byl úžasnej♥ akorát jsem neměla VIP lístek tak jsem se s tebou nemohla vyfotit:/ A strašně tě obdivuju,jsi můj idol a mám tě strašně moc ráda♥budu se těšit na tvůj další koncert:) *14*
        • Ano, dám vám vědět :) jinak děkuji ti moc, vážím si toho :)
      • To doufám že tvé Plzni budeš!!!Strašně moc bych tě chtěla vidět?!!!!!!:)
  • Kdo hlídal Adriánka? :)
    • Mamka :)
  • Co Mádr s Havlem, jací jsou? Nejsou nafoukaní? Myslím, že Havel taky zpívá.
    • Jsou to fajn kluci :)
  • Jaké bylo setkání se všemi účastníky? Bylo hodně přátelské? Jinak na té fotce, co jsi s Emmou vám to moc sluší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit