Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V Pár přatel stačí mít ťa skoro fanynky dostali k sebe ale bojoval si statočne!!:):):)
    • Anooo, to bylo úplně nejhorší :D jsem se nemohl skoro ani bránit :( :D
  • Dali, jak včera fanynky? Prý si byl nejvíce v obležení. Vzal sis domů všechny plyšáky co jsi dostal?
    • No, bylo jich moooc :)
      Jinak plyšáky jsem si některé vzal, všechny asi nee, to bych jich měl hrozně moc, to bych ani nepobral. Už tak jich mám od vás doma moc :)
  • Dole jsem ti psala, ale už tu máš hodně komentářů, tak jsi si asi nevšiml. Děkuji.
  • Pavol Kovaliček má tiež plno...
  • Ahoj Dali. Aký bol včerajší koncert? ;)) A máš na FB nejakú svoju stránku ktorú spravuješ ty? Ak áno prosím link. ;)) Ďakujem. ;)
  • Tesis se zitra do skoly ? Ja mam cely tyden volno ale rada bych sla do skoly za kamaradkama doma je strasna nuda jedine cim se doma muzu zabavit je muj kralicek Honza ktery me dnes trochu nastval odnasi mi papuce pod postel a porad se mota pod nohy ale jinak je to moje nejmilovanejsi zviradko a holky ze skoly se vzdy zeptaji co dela Honza a ja jim reknu zlobi doma babicku
    • Netěším se. Nechce se mi vstávat :(
      • No jo nezavidim vam:(
  • čo robíš Dali???:)
    • Byl jsem venku :) teď jsem přišel, takže jím :)
  • love
  • Ahoj dalik proc delaji fejki na tebe asi protoze ze zarli na takoveho frajera jak si ti a si bozski kluk sikovnej laskavej atd''''' kdyby tu mela napsat o tobe hezkeho tak by to bylo roman ale si fakt utasnej i sabca a jesli andrianek bude po tobe tak bude taki krasni jak ti a nebo bude hesci a budou ponem litat holku jak po tobe ale mislim si ze bude cei ty jeste ze du na tvuj. Koncert nebo sem nemohla kvuli znamkach mela jsem jednu 5ale zlepisila jsem si to na 3tak tam jedu a udelam fotky jak kazdi snad jo chci ric ze ste hezka rodina a ze si do re vychovani nez jini ostatni nic vezlim ale je to tak jeste ze te mam o opartujse dalik jak budes velkej tak stebe dude krasnej kluk reknu to tak ze jak se obleces nebo upravis tak ti vsechno slusi a ti se me it nemusis nicem si jaki si sam sebou i sabi *14* *3* *3* no rikam ze to je jak roman ale to neni vse ja bych napsala jeste vic nez je tohle uz se tesim na tvuj a na aabi koncert ste uzasni snad budem kamosi a mej dobre znamki a spivej neprestan spivat i sabca bud cim chces byt deluju za vse a dekovat nemusis ty si to zaslouzis protoze se taki knam tali heski hovas tak ajji mi *3* *14*
    • Děkuju moc za tvůj krásný román :)*
  • Dali si super človek vždy si dávam otázku ako môže byť niekto taký ako ty.Mám ťamoc rada.A Ďakujeeem že si tu snami píšeš si môj najvätší idol jedným slovom tyy chcem niečo povedať:Ďakujem že si,,,... *14* *14* *14*
    • Jů, děkuji :) já si tu rád s vámi píšu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit