Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na fb bylo ze mas koncert i v Olomouci v unoru ale nevim kolikateho to mas a budes mit koncert I v Decine kamoska se pta
  • Ahoj Dalíku co děláš? A co Adriánek? :)
  • Dali, víš co se mi na tobě líbí? Když si měl ten rozhovor s reportérkou, tak si byl úplně v pohodě. Příjde mi, že ses vůbec nebál něco říkat. Už jsi prostě profík. Jsi úžasný.
    • Děkuju. Naučil jsem se to právě v Superstar nebát se mluvit před lidmi a vystupovat :)
      Ale trému jsem před koncertem měl, pak to ze mě odpadlo :)
  • A ten pohľad bol úžasny ujisťujem ťa že by si zbalil každú vidno že máš v tom prax...:)
    • Ou, děkuji :) ale nemyslím si :D
  • A bolo moc ľudí..?:)
    • Ano, bylo jich hrozně mooc :)
  • Dali nižšie máš otázku odpíš pls. :)
    • Na co ses ptala? :)
      • Že ako bolo na koncerte , a či máš na FB vlastnú stránku ktorú spravuješ ty ,a ak máš či dáš link. Ďakujem. :* :)
        • Měl jsem Dalibor Slepcik - official, ale tam jsem přidával jen něco ohledně Superstar :)
          Jinak na koncertě bylo úplně bezvadně :)
          • Našla som teraz video na FB zlatý si bol a super si spieval.;))
  • A pili ste tam nejaký alkohol?
    • Nene :) já jsem teda nic nepil :)
  • Ahoj Daliku, neříkali vám na koncertě, že bude záznam v telce? Včera se jenom zmínili, že příští sobotu bude něco málo ve volejte novu. Ty dva dny co si tady nebyl, byly hrozně dlouhý. Jsem moc ráda že už si zase s námi. Milujeme tě.
    • Ahoj Denčo, nic nám neříkali, ale je to možný, že z toho bude nějaký záznam :)
      Děkuju, mám vás moc rád ❤
      • Aj my teba Dali najviac na svete:) *14*
  • A co ten patek Jake pisnicky jsi zpival ja to na YouTube nemuzu najit a uzil sis to tak jak vcera?:))
    • Zpíval jsem Billie Jean, It Will Rain a Pár přátel stačí mít :) a moc jsem si to užil, bylo to bezvadný a nezapomenutelný :)
  • Dali, nediv se, že jsou holky po tobě šílený. Vždyť to musí být takový velký zážitek, tě vidět. Můžu říct, že já bych taky šílela, ale asi v mezích. Ještě, že ses ubránil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit