Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dali, promiň s tou písničkou jsem to nějak popletla. Měla to být písnička se Sabinou. Ještě jednou se omlouvám.
    • V pohodě :)
  • Ve skole se mi moc libil jeden kluk ale ten mel holku nemela jsem u nej nikdy sanci babicka mi vzdy rikavala zapomen na nej ale to proste neslo ta holka rekla ze s nim ceka dite vedela jsem ze ted uz ho vubec neziskam ale nemohla jsem ho vymazat ze sve hlavy az do doby kdy ses obevil ty diky tobe uz se na nej ani nepodivam uplne se me vymazal z hlavy je porad muj kamarad ale ted porad myslim na tebe to co pisu je pravda nevymyslim si tohle se me jeste nikdy nestalo ale mam te moc rada a rada bych chtela byt tva kamaradka
    • Seš milá :)
  • co jsi dostal k vánocům.. *3*
  • Dali kedy naposledy sa ti stal trapas ? :D
  • Ahoj Dalikk,som ráda že si tu.do kolkej tu budeš dnes a zajtra tu budeš?
  • dali ,a jakou hru máš nejradši
    • Nevím, nehraju moc hry. :)
  • Dali vieš hrať voleyball? :)
    • Moc ne :D
      • :D ani ja som nevedela :D ale zrazu chodím hrať za BA :D
  • Ahoj když si zpíval Pár přátel stačí mít tak bych nejspíš omdlela jak úplně úžasně zpíváš ;) Máš nádhernou barvu hlasu i ten z neslavnějších zpěváků/zpěvaček by se uklonil a a podal ruku
    • Děkuju moc :)
  • Ahoj Dalibore, už pracuješ na nějaké písničce? Zmínil si tady, že po vánocích začneš. Asi není čas viď?
    • Zatím na ničím nepracuji. A tady jsem se určitě o ničím takovém nezmínil.
  • Dnes jsem te zkousela malovat jeste to neni hotovi ale tvoje oci se mi pri povedli rikala babicka a taky vymyslim nejake pribehy o tobe ale jen ty nejlepsi a muzu se ti s necim sverit?
    • Ano, můžeš :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit