Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky, a co děláš teď? Dokolika tu jseš??
    • Dívám se na Gatsbyho :)
      Jinak nevim do kolika tu budu, jak dlouho mě to bude bavit :D
  • Napíšeš????????!
    • Just the way you are, It will rain, Billie Jean, Do věží, Pár přátel stačí mít, Zvonky štěstí, Say something, Když jsem já byl tenkrát kluk, Isn't she lovely, I Believe I Can Fly, Love Never Felt So god, Pretty Women.
      To je asi vše :)
  • Dali dnes si išiel v rádiu v TESCU. :) Chceš vedieť akú scénu som tam urobila ? :D to bol úplný trapas :D
    • Napiš :D
      • Išlo tam Billie Jean. Ja som to začala spievať , dosť hlasno...:DDD Ľudia na mňa pozerali , a mysleli si , že mi preplo. :DDD Ale keď som spievala , aj pri platení a začala tam robiť robotický tanec ... začali si ma ľudia fotiť :DDD ako to už nešlo v rádiu stíchla som a všetci ten smiech ... :DDD a ja som sa skoro rozplakala od hanby :DDD
        • Jejda :D tak stane se, no :D
          • Nevadí... :D stálo to zato :D
  • Byly jsme sousedi a taky nejlepsi kamaradi sedeli jsme spolu ve tride a chodili jsme si hrat fodbal v 15 letech jsem se pak dozvedela ze jsem carodejka a tak jsem hned sla za tebou abych ti ukazala co dokazu a v tu chvili jsi sel zamnou I ty a chtel si mi ukazat to sami umeli jsme zvednout veci pouhym pohledem jsme dokazali zapalit svicky atd zacali jsme to brat jako zabavu jenomze se nam to vymklo z rukou a malem jsme ublizili cloveku nemohli jsme se te magie zbavit protoze jsme se jako carodeje narodily dopadlo to tak ze jsme se to naucili ovladat a pak jsme pomahali lidem nevim jestli te bavi cist takovou bl*ost mela jsem hodne snu o tobe ale to by te nebavilo a ja to tu radeji psat nebudu
    • Pěknej sen :) Rád si něco takového prečtu :)
      Tak to asi na mě hodně myslíš, když už se ti o mně i zdá :D
      • To je pravda, mě už doma taky nikdo nechce poslouchat, ale já si stejně melu svou. Vůbec mi to nevadí, že mě neposlouchají. Je to fakt, nedá se na tebe nemyslet.
        • To je od vás milé holky :)
          • Aj od teba , že si tu s nami píšeš. :)
      • Ja na tebe myslim porad I ve skole I doma moji babicce to trochu vadi ale nema na vyber nez poslouchat moje temata o tobe
        • Aj ja ... :D jeho fotky mám pod matikou :D :3
      • A nie je sama. :D Dali veď ty si ako droga. :DDD
  • Dali do koľkej si dnes spal? :) Ja do 9. :D
    • Do půl 11 :D
      • :D potom ťa nebolí hlava celý deň? :D
  • Ahoj Dali, dneska jsem hlídala bráchovi 4letou holčičku. Bylo to s ní bezva. Hned jsem si vzpomněla na tebe a Adrianka. S těma prckama člověk příjde na jiné myšlenky. Taky máš ten pocit?
    • Ahoj Petro, máš pravdu :)
      S nima se člověk nenudí :D
  • Dali ty máš také pekné vlasy. *_* :3
    • Děkuju :)
      • nemáš začo :3
  • Co máš rád za filmy??
    • Horory, akční, komedie :) toho je víc.
  • Dali čo by si urobil keby si išiel po ulici a nejaké neznáme dievča ,ťa objíme , dá ti pusu a chce fotku ? :D :)
    • Taky bych ji objal :) a vyfotil se s ní samozřejmě :)
      • :D Dá sa ťa v lete stretnúť v Ústí ? :D Mám tam ísť k tete. :O :)
        • Určitě jo :) kdekoliv :)
          • Super. :3
  • Napíšeš prosím?????!!!!!...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit