Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dali teraz pridáš na ten svoj instagram novú foto.Dúfam že si ešte učesaný bola by som mooooc rada:)
    • :D holky, prosím chápejte mě trošku. :(
      Nechci přidávat na instagram novou fotku, nezlob se Lenko, ale dám ji tam, až já uznám za vhodné :) a nechci tam moc dávat aktuální, nechci si číst zase ty hejty na mě :(
      • Ako teba môže niekto hejtovať? Veď ty si taký roztomilý a ďalej čo všetko si už pokračovať nemusím... :)))
        • Bohužel, jsou takoví lidé, a není jich málo :)
          • Nevšímaj si ich. Aj mňa niektorí v škole hejtujú ale ja ich mám ..... domysli si kde . :DDD Hejtujú ma ale aj tak mi fotky lajkujú , to nemá logiku. :DDD
      • V poriadku...:)
  • Dnes sme mali hudobnú. :D Preberali sme Michaela Jacksona. :D Učiteľka nám pustila teba (Billie Jean) , potom sa rozhodla , že v škole sa urobí SS. Z každej triedy sa vyberú 2 najlepší. Spolužiačka mala na tvoju adresu , blbé poznámky. Tak jej povedala nech to zaspieva ona. Rozplakala sa. Potom vyvolala mňa a ja som to , podľa nej zaspievala úplne T.O.P tak ma vybrala a zajtra máme 1.kolo. Dúfam som ťa s tým nenudila . :D :)
    • Nene, přečtu si samozřejmě vše :)
      Tak držím palce, ať to vyjde.
      • Ďakujem. :) Aj tak si môj najväčší vzor. :))
  • Napíšu ti, jak začíná můj den. Sotva otevřu oči, podívám se na instagram, na tvé fotky (na ty bych se mohla dívat celý den), pak si pustím písničky, které si zpíval. Pak se vypravím do školy v té nejlepší náladě. Potom potkám úču na práva a mám po náladě. Já ji tak nesnáším. Ale hned jak příjdu domů, tak díky tobě je mi zase dobře. Ty jsi prostě takové sluníčko.
    • Jé, to je pěkný :)
      Děkuju moc.
  • Aký je tu chválabohu už pokoj!!Čo ste mu povedali keď stíchol?:)
    • Lenko ptej se me na fb tady se pise jen na dalika
  • Divas se nekdy na horory a bavi te ja jsem se drive divala ale ted uz me to nebavi
    • Ano, občas se podívám, ale už jsem dlouho žádný neviděl. :)
  • Dali do koľkej si dnes spal ? :DDD
    • Dneska jsem spal do 9, ale spal bych klidně dýl :))
      • :D Ty to máš dobre je do 6:00 kvôli škole. :D
  • To je dobře, že je hodný. To tě určitě baví si s ním hrát. On je strašně roztomilý, takový k muchlání.
    • Jo, je roztomilý :)
  • Dalibor prepac ze som ta urazal a nadaval ty.Dúfam že my odpustíš.ČAW
    • V pohodě :)
  • Dali spolužiak hovoril , že na FB je nejaký článok , že máš dieťa . :D Nie je to pravda však? :DDD Niekto si zase robí , p*del ako keď niekto písal , že si skočil pod vlak . -__- :D
    • Proboha, není to pravda :D
      S tím vlakem už mi to taky někdo psal, FB pise samé nesmysly :(
      • Veď ja som hovorila (spolužiakovi) nech ma s tým nevytáča. :DDD Vieš tak niekto sa nudí a chce byť zaujímavý. :DDD
  • Dali, ty musíš být svělej strejda. A co Adrianek, nezlobí?
    • Nene, zatím je to hodný kluk :D a já doufám, že to tak i zůstane :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit