Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Timi nechajme to už tak .... :))
    • mas pravdu ale uz ste sa ma to pytali ze ci mu budem robit zle uz nebudem slubuje.
      • Dobre to som rada. A ako ťa mám volať? :)
        • Ako chceš *14*
          • A ty sa voláš Timur? Alebo Timko? :)
            • Krstil som sa Timur ale volaj ma ako chceeeeesssssssss *15*
  • Ale nie ospravedlnim!!
    • Prečo?!
      • co preco nechapem tvojej otazke
        • Prečo sa mu neospravedlníš veď si sa pýtal nechutnosti a nadával mu...
          • ved vravim ze sa ospravedlnim
            • Ešte mu budeš robiť zle?!
  • Timi ale s tým sa dá niečo robiť. Ale veď ty nemusíš byť vôbec zlý chlapec , ale to správanie voči Daliborovi bolo otrasné. Veď to by som ja z úst nevypustila a to mám 14 rokov.
  • Keby ste mali možnosť stretnut sa z mojim otcom povedali by ste mu co som tu pisal ale pravdu povedali?
    • Mozna ale kdyz se ted zachovas jak normal I clovek tak nee ale vzpamatuj se uz
    • Nie. Nie som taká . Ale musíš s tým prestať. Veď si predstav chudáka Dalibora , keď si to čítal...
      • som raaaaaaaaad.OK prestanem stim.
        • Dobre.Ale hneď ako tu Dalibor bude ospravedlneníš sa mu ok? :)
          • Možno!!!
            • ??? Zase začínaš?!
  • Dobre večer prídem a ospravedlnim sa mu zatiel cawte
  • Prome babicka taky udela vsechno name co si jen vzpomenu ale je zajimave ze se jak ty nechovam pokud se budes slusne chovat tak uz ti nic psat nebudeme dalik nemuze za to ze si te rodice nevsimaji nech ho uz prosim byt kasli uz nato klidne se dalika ptej ale uz ne na takove pito*iny nemusis byt nas nepritel ale pokud budes porad psat takove vol*viny tak od nas necekej dobre zachazeni poslechni me prosim nechovej se jak hlu*ak ja takove kluky znam vetsinou to snima nekonci dobre dej na mou radu ja jsem tu zvas asi nejstarsi pokud tu nekdo z vas nema 18 roku
    • Mě je 20 let.
    • o mna sa rodicia staraju ale je to hnusne ked s vami neny oco aspon 2mesiace a s mamou je nuda.mna nebavi jej nakupovanie a hovadink* viem ze som aj ja trochu namysleny ale co uz neviem co si tim myslela ze sa to so mnou neskonci dobre.
      • Znam jednoho kluka ktery zacal jak ty porad otravoval uz od 3 tridy byl takovej namyslenec jeho mama si ho nevsimala a otec ho byl jediny clovek ktery ho Mel rad byl deda u nej vzdy nasel oporu deda mu rikal ze nema lehky zivot ale musi to vydrzet nikdo u nich nemel lehky zivot ten kluk sel pak po stope sveho otce a jak si nasel holku zacal ji mlatit ale to nebylo to nejhorsi on zacal I fetovat a skoncilo to s nim velmy spatne on umrel nebud namysleny s namyslenimi kluky to konci spatne
        • mna oco nebije len sem tam mama sa o mna stara.mamu oco nebije to som si isty a dedov mam moc vela ale jedem my uz umrel s otcovej strany mamin zije ale s ocovej ma pradeda.mam super zivott aspon si myslim mam kamosov moozno ze uz aj kamosky aaaa rodinu mam super!!!skola my ide.vydim vo mne len jeden probleeeeeeeeeeem
          • OK ja toho kluka co se mu to stalo znam ale to neni dulezite ale doufam ze uz opravdu dalika nechas napokoji a ze se mu omluvis on ti neublizil nevilivej si vztek na lidi kolem sebe dalik nemuze za to ze se ti otec nevenuje tak jak ma
            • zato ze sa my nevenuje môže jedineeeeee blbí hokej!!!!!!!!!
          • Aký?
            • ze som trosku namysleny a protivny.
  • Idem na hokej Čawte
  • Holky, prosím, nepište si s ním. Bude tu oxidovat pořád. Baví ho to.
  • Prečo ste tu dali moje fotky??
    • Vadi ty to???
      • nie moc my to nevadi ale uz ich tu viackrat nedavaj
    • Ešte budeš robiť Daliborovi zle?!
      • uz nie!!!!!!!
        • Tak sa správaj slušne! :)
          • Dobre
            • Ale ospravedlň sa mu zaslúži si to!
  • Timi, jestli je to pravda, že si jeho syn, tak by asi neměl radost z toho, jakého má blbečka, který se neumí chovat. Děláš mu pěknou ostudu!!! Že se nestydíš!!!
    • Prepáčte my za to!!!toto píšem ja.nechcel som tu nikomu nadavat.este sa tu vratim a ospravedlnim sa Slepcikovy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit