Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://s1291.photobucket.com/user/chillin321/media/1%20album/alonso-mateo-4_zps0810897d.jpg.html toto!!!
    • Zaujímavé , že slovenský bulvár to nikde nepíše! A tam nebolo napísané , že je to jeho syn!
      • Ale to piše Canadský bulvár aj pre mna je to zaujimave ...Ale v Novom Čase to raz pisali ze to je utajeny syn Tomáša Tatara.Nejdem to riešiť sere naň.
        • Aj tak neverím! Ale nech dá Dalikovi pokoj ! Nič mu neurobil!
  • A co jako mi stim mame se po*rat ze si synem hokejisty bud si synem treba I prezidenta nas to nezajima tak nam a Dalikovi dej pokoj abys jednou od nekoho nedostal pres hubu bez se radsi ucit pocitat 1+1 a neotravuj skoro dospele lidi Jo a taky je divny ze ty budes mit teprve 8 a uz ses tak chytry
    • JJ, nejak sa v tom vyzná....
  • Mne je to jedno ale aspoň ako ja viem Tomáš Tatar má syna teraz nestojím na Timiho strane je to magor ktorý ma 7rokov a nwm co so sebou ale zas toto neklame ma syna...:)
    • A kde si to našla?!
      • my sme boli minulý rok na hokeji a vravel nam to neklamem vazne ale vtedy mal asi tak len 6rokov on tu klame on ma omnoho menej ja tu poslem foto..OK?
        • Ok!
  • Ja neviem ako vam to mam povedat stretnite sa snim a opytajte sa ho to alebo mu napiste ci ma syna alebo nie.mne je to jedno myslite si co chcete.jedna my tu napise ze ju neujimam a druha ma tu ide riesit tak co mam robit???
    • Jasné a mal ťa v 17 ??? A preto minule v Teleráne jednej 14 ročnej fanúšičke povedal , že má na neho počkať! Lebo ona mu napísala že či na ňu počká! A keby si bol jeho syn je to aj na nete! Máš fakt bujnu predstavivosť!!!! A viac na teba nereagujeme!
      • Je to na nete sa pozri
        • Nie je ! Sa uvedom ako sa TY správaš a vypisuješ nechutnosti!!! A keby si bol jeho syn nesprávaš sa takto! Čo však v žiadnom prípade nie si!!!Tak bye bye STUPID KID!
          • Viem pisem tu kraviny..alek ked vy my nedate pokoj tak sa potom aj chovam.mna tiez nazajima ci Slepcik robi aleee ma to tu bavi.Keby sa to dozvedeli tak ma zabiju.a spravam sa tak peto lebo ma tak vychovali.mam vsetko naco si ukazem.a potom sa cudujete preco taky som
            • Ale Dalibor ti nič neurobil! Tak keď tu chceš byť tak , buď aspoň slušný! Nikto ti tu nič nerobí! My iba Dalibora bránime!
  • Ahoj holky, vykašlete se na toho deb..a. Když mu odpovídáte, tak se mu to líbí a nikdy neodejde. Včera jsme si Dalikem krásně psaly a těch dvou jsme si nevšímaly a šlo to. Prosím neodpovídejte jim i když vás se...!!
    • Ok Lucka ...aj tak mu na to neskočíme aj píše pod Dalíkovim menom
  • Tato stranka je ale dalika ne tvoje tak se uz koukej uklidnit jak muzes nekoho vystvavat z jeho vlastni stranky ty asi opravdu nemas mozek jsi vubec clovek takove volovi*y by nenapsal ani pubertak tak si zbal svou pribl*lou otazku a koukej se zdekovat
    • Netráp sa nad ním... veď Tomáš Tatár syna nemá....si myslí , že nás o tom presvedčí ale má smolu!
  • Timi ! Tomáš Tatár nemá syna...!!!!
  • Dajte mu pokoj do pič*!!!My nemáme problém zavolať a povedať to jeho rodičom!!
  • Ok , vidavam sa tu za Slepcika ,chcem aby otialtoooo zmyzol ..nemam ho rad tak si to nevsymajte co pisem pod jeho menom, ja som blby a za to honenie neni prauda on si nehoni ale ja
    • to som ja nepisal ale ved sak aby vam nahodou neusiel slepcik potom sa budem smiet ja vam ked vecer budem odpisovat miesto nehoo hahahaha
      • Ano vidavam sa za Slepcika a viem ze mi na to neskocite
        • huraaaaaaaaa mam tu spojenca
          • To mi sibe z toho honenia apisem si sam so sebov! Nevsimajte si ma!
  • Si tu Dali?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit