Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Šarlota skús to a nedožiješ sa rána.Slepčik ty aj keď nežeres preslidavky si decko takze to mas jedno nie?
    • Timo odkážem tvojím rodičom že robíš problémy na tejto stranke nech sa idu pozriet ok?? už viem prečo preboha prečo by sa mal priznať???? Ty ideš po chodbe a honi* si tam pred všetkými tak by som radšej držala fekll*.
      • Prebohaa hahahaha
  • Dali, prosím tě, na ten koncert jsem se ještě ptala dál. Ono je tu moc komentářů, tak už to nevidíš. Moc děkuji.
    • 22. ledna, od 9:00 v Music baru Stone :)
      • Děkuji moc, to je příští týden. A pak ta Praha. Máš toho hodně.
  • Dali s kým si najlepšie vychádzalv SS? (myslím z chlapcov) :)
    • Asi s Palem :)
      • A s dievčat? :)
        • Melinda a Emma :)
          Když nepočítám sestru :D
          • Mne sa tam boli všetci veľmi sympatickí. :D :)
  • K čomu sa máš priznať Dali???:)
    • Šarloto, prosím, neřeš to.
      • Prečo čo je to veď povecte prosim??? Čo zase ten Tatarek volajte ho Tatarek fest mu to lezé na nervy...Ak chcete ja niečo môžem povedať jeho rodičom ak robí problémy.:)
  • Ahoj Dali chci se te na neco zeptat ja a kamaradka se stebou chceme sejit osobne jenomze to do usti mame daleko nemohl bys dojed do brna prosim ja s kamoskou si s tebou chceme pokecat prosim odepis Jo a my nejsme z brna ale pokud budes s tim souhlasit tak tam pojedeme ja s kamoskou budeme moc radi kdyz te pozname osobne kdyz budes mit koncert tak tam bude million lidi a je mozny ze se k tobe ani nedostanem ale je to na tobe odepis prosim
    • Promiň Ivčo, ale to je moc daleko :(
      Se mnou se můžete sejít buď jen v Ústí nad Labem a nebo na mojím koncertě :)
      Jiná možnost bohužel není.
      • Tak nevadi aspon ze te uvidime na koncerte diky za odpoved
  • Dali máš rád prosnídavky?( skúsila som to napísať česky ani nwm či je to dobre napísané) :D
    • Přesnídávky? :O
      • JJ.:D Vždy mi išla čeština , ale teraz nie nwm prečo. :D
        • Klidně piš slovensky :)
          Jinak miluju je :D :*
          • Ty si taký zlatý. :D Ja tiež , a preto ma v triede volajú malé decko. :DD
            • Tak tím pádem, jsem taky děcko :D
  • priznaj sa!!! *16* *16* *16*
    • kto???
      • Slepčík
        • A k čomu...???sa máš Dali priznať??? prosim povec
  • Ahoj Dali, prosím, je pravda, že budeš mít koncert se Sabinou v Mladé Boleslavi? Nikde není žádný odkaz.
    • Ahoj Lucko, ano, je to pravda :)
      • Můžu poprosit, kdy, na jakém místě a v kolik hodin? To je od nás blízko, tak bych to tam mohla zvládnout. Děkuji.
  • Šarlota dúfam že to nený s našej tiedy...lebo ma drbn*.a priznaj saaaaaa!!!! už začnem otravovať aj ja!!!!!!!
    • Mám 15rokov blbečku.Ale teba poznaam tavajte si na tíchto dvoch pozor su nahorší z našej školy...A hlavne TEn blbečku TATAREK ZE jooo
      • jooo možná
  • Dali to sa asi nikdy nedočkáme nikto na fb si ťa nikdy nezačne odoberať...to ešte aspoň 1rok.to asi nevydržím
    • Tak dlouho to snad nepotrvá :D :)
      • Ale možno ano..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit