Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Priznaš sa???
  • bol si niekedy na nejakej matematickej sutazi???
    • Nebyl :)
  • Ahoj Dali, tak jsme se nemohly dočkat. Ten den je hrozně dlouhý. Chtěla jsem se zeptat, až bude lepší počasí, pojedeme do Ústí n.L. na Větruši, možná to špatně píšu. Byl jsi tam někdy? Stojí to za to, tam jezdit?
    • Ahoj Lucko, ano byl jsem tam na lanové dráze, je to tam super :)
  • Timi si tu?
    • hej som
  • Ahoj Dali akú máš obľúbenú príchuť zmrzliny? ^_^ :3
    • Vždycky mi chutnala šmoulová :D
      Ale jinak mám rád jakoukoliv :)
      • Aj ja. :D
      • Aj ja mám jednu rád chces vediet aku?
        • honidlovu ta je super
  • Daliku uz jsi tu prosim odepis mi uz si s nimi psat nebudeme kasleme uz na tych dvou grazl* a ty jich taky ignoruj vubec si jejich zpravy necti jsou to jen dva ubohy zoufalci ktery o tobe vubec nic nevedi mas spoustu fanousku a faninek kteri te maji moc radi a podporuji te ja bych udelala cokoliv jen aby ti dali pokoj ale kdyz si neprejes aby jsme Jim odepisovali tak ja si jich vsimat nebudu ale pochop me daliku ja te mam moc rada a trapi me to kdyz vydim Jak se oni k tobe chovaji nenavidim takove lidi co si o sobe mysli ze jsou ty nejvetsi borci na svete oni si na to hraji jen tady ale kdyby te potkali osobne tak zalezou pod prvni sukni kterou uvidi kolem prochazet ja jsem na teto strance jen kvuli tobe jinak bych tu nebyla me nikdo jiny nez ty nezajima a sorry holky jasne ze jste dobre kamaradky ale Toto je diskuze jen o dalikovi jak to vcera napsal ale Dali zkus nas taky pochopit nemuzeme jen tak je tu nechat at si tu delaji co chteji hlavne te prosim nenech se tema blbec*ama vystvat mame te moc radi I moje kamaradka stoji pri tobe a uz se na nas nehnevej za ten vcerejsek my uz si tu mezi sebou psat nebudem aspon ja ne
    • Ano Dali Ivca ma 100percentnú pravdu a vráť sa chýbaš Nám!!!!!!!
      • Ale já jsem vám psal, že nekončím na této stránce, dokud tu nejsou fejky :)
        • Supeeer Dalii,CHvála Bohu a budeš si tu s nami písať?:)
          • Tak jestli chcete :)
            • Jasné že chcemeee..cmuk
  • http://s1291.photobucket.com/user/chillin321/media/1%20album/1_zps97b2a6b5.png.html ževraj toto je Tomáša Tatara syn nwm presne ale takto my to ukázalo Dali odpal ho odtialto takymto zmeko* si nebudes spinit ruky....
    • Když ještě byla superstar tak všechny holky ze třídy a já tě fandily!!
    • prestan tu davat moje fotky lebo uvidis
  • s*re na Vás hahaha
    • buť ticho zasra**
  • Dalii si už tu?prosim ak si tu ozvy sa nevšímaj si tích dvoch magoro*
  • Mám sa super čo ty Veronika? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit