Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dalik je dobri spevak fakt *14* *14* *3* *3*
    • Slepcik a dobry spevak???
  • ja tam nejdem ale nie koli tomu ze ma to tam nebavi chvala bohu ja som tam dobrovolne
    • ty saaaaaaaaaa mas
  • Prečo si nebol v škole???
    • Som zaspallllllllll a asi o 9:30 so sa zobudel no nie ja sam ale zobudela ma mama ked prisla s prace tak potom soom uz ostal domaaaaaaaaaaa.a co ste robili???
      • nic take nemama ziadne ulohy a co pojdes dnes na hokej?
        • nie vies preco a ty ides na hokej?
          • nie nwm preeco a ja tiez nejdem::::....
            • noo mna to tam nebavi ja by som tam ani nechodel ale vies ocooo!!!teraz neny doma tak tam nejdem ale jemu poviem ze som tam bol
  • hahaha
  • Už je tu buzi*???"Slepcík"
  • Holky, Dalibor má pravdu, je to jeho diskusní stránka a my si tady dopisujeme, jako by byla naše. Tak, od teď psát pouze Daliborovi a ne mezi sebou a už vůbec neodepisovat jiným. Chápeme to.
    • nie nechapeme
  • Pokud se chcete hadat tak si me pridejte do pratel a pak uvidime jak rozjedem poradnou valku name dalikove stance se hadat svama nechci souhlasite
    • Sak ty vravim ze fb nwmam pochpisto ty sprostana???
      • Polib mi prd*l koncim s vama idio*i
  • Idem spat caw Timi caw slepica cawte vtierky davajte si bacha aby ste sa tomu Daluborovi nevopchali do riti
  • priznas sa k tomu honeni*??
    • Joo priznavam sa honi.si kazdy den a jebe.na to lebo takto bavi ma toooo
    • No tedaaaaa timur ty si riadny magic to je alee uchylne ale zase zabavneee
      • Zmizte a bezte si lizat cur*ky
  • Nebojte holky, nezapomněl jsem na vás :) akorát jsem si dopisoval s kamarády, tak se to nedalo stíhat :)
    Ale co mě trošku zaráží, že si tu píšete někteří, jako kdybyste si psali jen mezi sebou. To si pište do chatu, třeba přes fb, toto je jen diskuze o mně :)
    Děkuju za pochopení :)
    • My se snazime psat si s tebou ale kazi to tu ten Tim a pak nekteri nemaji fb tak si nemame KDE jinde psat ale ja te chapu a jsem moc rada ze nas neopustis
    • Bezva, jenže když tu nejsi, tak si píší alespoň mezi sebou. Určitě to pochopí. Ahoj měj se hezky.
    • Sorry Slepčík ale nemám fb.Veď to bolo len pár viet sa s toho nepose*.
      • Matiii ideš a mne sa čuduješ že prečo sa snimi hadam ked robia toto slepcik je moc pohodlni ttootto je tu len o mne a nikto iny na svete neny OMFG.normalne si pisme nepocuvajme ich
        • ved jasne cooo delas?
          • Vy pi*e zmiste uz a bezte si lizat prd*l vy buzi*i
            • Boh.to co mas za meno ze Ivca hahaha
    • Ok nehnevaj sa ale nenecháme to tak , že tu bude do teba nejaký .... skákať :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit