Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Daliku jestli si to ctes prosim odepis tomu krete*ovi ze se teto stranky kvuli nemu nevzdas a ze bys nas neopustil prossssiiiimm nedelej mu tu radost on si porad mysli ze te odsud vyzene
    • Ivca on neodíde to by neurobil kvôli nejakému debovi on sa na nás nevykašle...
  • Holky, to nemá cenu, jdu spát. Mějte se pěkně dobrou.
    • Čau...a dobrú a na neho ani nereagovať je to ...
    • Lucka má pravdu. Tak dobrou noc holky.
      • Dobrou
  • Timi ty si magor veď ich nechaj tak keď ho majú radi tak čoo!!!A pôjdeš zajtra von?Timi
    • neviem ale asi hej a hrali ste ten zapas??
      • jo hrali skončilo to 4:3 pre nich ale ved vo štvrtok bude zase tak to skusime to napravit a pôjdeš aj ty na štadión? ak teda môžeš
        • neviem opytam sa ale ked oco neny doma a mama ta vies aka je tak asi nie ale budem vam drzat palce
          • Ok dik a prečo si sa hadall stimi šprtkami?
  • Vodpal uchy*e a ja si nemyslim ze by dalik odesel kvuli tobe ty krete*e a neni buz*k a asi neznas prislovi kdo to rika toho se to tyka ty buz*o
    • hej ja som buzik ja som na chalanov
      • Kokos ešte si aj priznal , že si! :DD
        • nooo som
  • dobree priznam sa nepisal som to ja pisal to môj bratranec a on sa vola jozo a je trosku hlupyyy
  • ked nieco povie ten posrany slepcik tak to musi jedna zvas zopakovat vsak??
    • Ty si zase v akom svete? Môj zlatý my sme tu tak staré ako Slepčík. A nebudeme sa predsa zastávať takého deba ako si ty. TAK TO UŽ POCHOP!!!
      • som v tertom svete kde je fest pekne
        • Veď vidno , že si len spr*té, malé a naivné decko.
          • cooo nerozumiem
  • Jak to tak sleduji, myslím, že ten timo, není 8letý prcek. Vypadá, že je to někdo starší, kdo Dal... závidí. Protože takový prcek by neuměl takto psát i když s chybami. Je to někdo jiný, než se vydává. To je můj názor.
    • Ale ja to nepisem sam sibe?Slepcikovy mam čo zavidiet ten jeho ksicht???bleeeeeeeee
      • Dalibor nestojí o to, aby se ti líbil. To nevíme co mu závidíš, když sem pořád lezeš.
        • Más pekneeeeeeeeeeee meno
    • Alebo nejaký úch*lák ...
  • Ty kok*t* malej uz jdu psat tvemu otci co si o sobe myslis ze kdyz je tvuj tata hokejista a mama miss tak ze si muzes delat co chces to je ale hned zmeni ty hajzli*u malej co ti vubec dalik udelal kdyz si na nej tak hnusnej doufam ze se ti to jednou vymsti a koukej jit spat
    • mojaaa a zato nemôzem ze si vybrali take povolanie mame by som ho aj nechal ale ocovi by som asi keby som mal tu moc ho zobral to povolanie lebo je malo so mnou ale za to zaraba kesiky a docelaa dost kesikov.aaa spat sa my nechce..A na slepcika som taky preto lebo je to buzi* s prepcenim vas sa vzdal a siel si pisat s kamaratmi alebo si vymyslel ze si ide pisat s kamaratmi lebo ten môj napor nezvladol.a ako sa nazyvaju tito ludia ked idu radsej s chalanmi ako s babami no len buzic*.
      • Hele a ty máš za kamárády jenom holky? Jinak, kdyby si měl kluky, tak bys byl taky buzik. Vypadá, že si. Tak už toho nech a nedělej ze sebe děcko. A to o tvém tátovi a mámě ti nevyšlo co? Neumíš si spočítat v kolika by tě měli. Tak už si konečně uvědom, že tady ti pšenka nepokvete.
        • jo
      • On má aj vlastný ŽIVOT.A môj zlatý a Tomáš Tatár nemá syna tak sa už zobuď!!!
        • myslite si co chcete
          • My máme s čím myslieť. Len ty nie ,keď v tej spr*stej hlave nič nemáš. A keby si nebol ty buzik tak ho neobťažuješ a nelezieš SEM!
    • Však "Timo" má na 100% mentálnu poruchu a demenciu. Však toto neurobí normálny človek len deb*l.
      • Mám sedem to asi preto
        • Však tak aj vyzeráš. A keby si vedel ,čítať tak asi pochopíš ,že on má aj kamarátov aj s nimi si chce písať.
  • jupiiiiiii vyhnal som ho!!!!o toto my islo
    • Hele ty prcku, proč si tak hnusný. Ale tu radost mít nebudeš. Dalibor se určitě zase ozve. My všichni totiž na tebe ser.......Pochop to konečně.
      • Petra nie , že určite on sa vráti... a tento deb*l chce len provokovať ... ale my ho máme u p*či , a popracuj na gramatike a potom sa môžeme baviť :)
        • jooo posnazim sa a ano som tu preto aby som vystval slepcika s tejto stranky
          • Ty to už pochop on má 15 rokov za chvíľu 16 a on má u p*či nejaké 7 ročné decko. Si myslíš , že ho odtiaľto vyštveš?! Si fakt veľmi naivný a spr*stý. Choď sa baviť s prváčikmi a tu neotravuj.
            • ja nemam chut sa ist hrat s prvacikmi je nudaaa.a co sa mam posra* s toho ze ma 16????ci co????a zatial sa my to dari ho odtialto odpalit do pi**.zamysleli ste sa nad tim preco tu nieje to ste asi neurobili jeasne ze je to kôli mne a hajzliiik odisiel no co uz aj taky je zivoooooot.a ste v riti!!!!hahahahaha
      • a jako vies ze sa ozve?
  • mas chut sa priznat? *7*
    • Ty si stejně pako.
    • sa konečne uvedom chlapče zlatýýý.Prestaň s tím si normálny máš 7rokov a toto dokážeš???Tak ja byť tími tvojími rodičmi keby som sa toto dozvedela tak ty takú jednu uvalím cez hubu ako nikdy sa spamätaj a neotravuj tu ľudí jasne nech si Dalibor robí čo chce máš 7rokova už si to robil no mne je s teba nagrc Timo skoč si do svedomia a daj pokoj!!!
    • Neni tu uz ti pi*o

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit