Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Holky, dostanete se některá k Dalikovi facebooku? Má tam hodně fanynek? A nevíte, kdo založil tuhle stránku?
    • Ja sa tam neviem dostať , a neviem kto založil túto stránku ale táto stránka nie je len o Dalíkovi , tu je ešte veľa osobností...:))
      • A to si píše i někdo jiný?
        • Čo teraz myslíš? Túto stránku má niekto na starosti ale nwm kto. Napr.tu máš diskusiu na tému Selena Gomez, Michael Jackson ,Peter Altof,Dano Štrauch . V pravom hornom rohu máš takú lupu a tam si zádáš meno nejakej osobnosti a ono ti ju vyhľadá. :))
          • Jo bezva, už chápu. Díky.
            • Nemáš zač. :))
  • Já nemyslím, že dneska skončil dříve. Já chápu, že si chce psát taky s klukama. Ale myslím, že ho to přestane bavit, když tu bude prudit ten timo. Je miláček, když si s námi i přesto píše, ale nevím no..
    • Ja si taky nemyslim ze by se na nas vykaslal jen kvuli tomu blbovi a mas instagram petro
      • bohužel nemám
    • Neboj veď on ho bude ignorovať. Ale už prestal písať , keď Dalík napísal , že nech neobťažuje tak od vtedy už je ticho.
  • Ivca aj môj miláčik ...:D mám ho všade :D
    • OK ja ho mam taky vsude holky mate instagram
      • Nie...:(
  • Holky jste tady jeste?
    • Ja áno :)
      • Bez dalika je to tu strasne opustene ze?
        • Ahoj holky, já tu jsem taky. Ale asi tu už dlouho nebudu. Mám obavy, že to tady Dalika přestane bavit. Ten blbeček co ho pořád otravuje mu to asi znepříjemňuje. A pak 10 letá fanynka.
          • To je realita. >_< Ale určite sa na nás nevykašle ... on nie je taký , že by to urobil, on je môj veľký vzor ^_^ :3
            • Jj muj taky a hlavne velky milacek
          • Jj taky si myslim ze je to kvuli tomu blbovi timovi
            • Ale on si chcel písať s kamarátmi. Ale aj tak by nestíhal oboje.
  • Já te chápu 1000 pusinek Denčča pá
  • Tak si piš pa,sladké sny a dobrou noc *14*
  • Ano jsem tu holky, ale psal jsem si s kamarádama, dneska to tu asi ukončím :(
    Omlouvám se moc, ale chci si napsat s kamarády :) snad to chápete :)
    • Ja to chapu dali tak se me dobrou noc a hezke sny
    • OuKeJ Dalikk ale dúfam že nám to zajtra vynahradíš AHOJ.. *14* *14* *14* *14* *14*
    • Nevadí , tak zajtra ahoj :)
  • daliii si tu?
  • Dali jsi tu odepisuj prosiiiim
  • Dali jsi tuu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit