Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Dali, prosím tě, co budeš mít za akci 30.4.2016? Jinak na koncert v Brně se moc těším. Děkuji za odpověď.
  • Čauky♥dali ahojky
  • Ahoj, je tu někdo?
  • tak co more *2*
  • Ahoj.. Vždyť já jsem tu takyy:))
  • Ahoj Dali, my ti věříme, že toho máš hodně. Je pravda, že nás pár tady zůstalo co čekáme, jestli náhodou napíšeš. Já na tyto stránky chodím několikrát denně a věřím, že se někdy ozveš. Tak jsme se dočkaly. Dali, ať ti všechno vychází jak ve škole, tak ve zpívání. Ať jsi hodně šťastný. Měj se moc hezky a zas někdy ahoj.
  • Ahoj Dali,16.4 tam pojedu s kamarádkou. Už se na tebe a Sabču těšíme!! ❤Máme i VIP.
    Jak se máš? Co děláš a co ve škole?
  • Ahoj Dali konecne ses ozval hodne holek se tu na tebe trochu nastvali a uz tu nejsou priznavam se ze i me to trochu zklamalo ze uz sis tu s nami prestal psat ale take jsem si rikala ze je to asi kvuli tomu ze mas toho moc koncerty skolu trening ja osobne bych to vsechno fakt nestihala doufam ze se nam zas brzy ozves
    • Ano, mám toho opravdu hodně, nezlobte se na mě holky, já za to nemůžu.
      A jak si psala, že některé holky už z tadyma odešly, tak to jsem si všiml, dneska jsem si něco přečetl, ale ty věrné fanynky zůstávají :)
      • Jojo ja te mam porad stejne rada porad jsem tu cekala az se zase ozves verila jsem tomu a porad posloucham tve pisnicky a jak se mas a za ty koncerty ti dekuji i ja a promin ale 10.dubna do Brna nemuzu jedu ze skolou na 3 dny do Holanska mozna priste vsak to neni naposlet co budes v Brne urcite tam jeste pojedes zpivat
  • Koncerty na měsíc duben :)
    9.4. Český Těšín - Kulturní s. "Střelnice"
    10.4. Brno - KC Babylon
    16.4. Chodová Planá - Klub Paradise
    23.4. Frýdek Místek - M.u.z.a.
    29.4. Fulnek - Městské centrum
    • Ahoj Dali, díky moc. Abych pravdu řekla, překvapil si mě, že si ty terminy koncertů napsal. Díky a měj se hezky. Ať se ti daří.
      • Někdo mě o to poprosil (omlouvám se, že už si nepamatuji jméno), tak jsem si opět našel čas, abych vám koncerty napsal :)
        Pro fanoušky to dělám rád ❤
        Přeji vám pěknou neděli, ahoj :)
        • Dali, to jsem tě prosila já. Proto jsem se také hned ozvala. Budeš nás informovat každý měsíc? Ještě jednou ti děkuji. Ahoj.
  • Ahoj promiňte já jsem tady dlouho nebyl protože sem nestíhal Ale jsem to já četl jsem si to tady a jestli mi nevěříte tak nevěřte ale to je jedno a holku mám
    • Hezky se snažíš, ale je znát, že to nejsi ty. Měj třeba pět holek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit