Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj všichni, musím tady napsat své dojmy o Dalikovi. Na FB si s ním občas píšu. Vytvořil tam skupinu (do které patřím), aby stíhal odpovídat na dotazy. jenže odpovídá pouze vyvoleným fanynkám (nazývá je princeznami) jsou to asi 4 holky a ostatní mají smůlu. Myslím, že se hodně změnil, už to není ten náš DALÍK co jsme si s nim tady psaly. Nejvíce mu vyhovují fanynky, které mu neustále píší, že ho milují atd. Divím se, že ho to ještě baví - asi mu to zvedá sebevědomí. No nic, zklamal mě. To je vše.
  • Páni! Ňevedela som že Dalibor ma dievča? Už som tu davno nepisala. Asi preto ňeviem že ma Dalibor dievča. Asi ma veľku radost. Pisal tu Dalibor že ma dievča?. Chcela by som ju vidiet ako vizera
  • O Daliku už se s tebe příštím moje lasko milacku
  • *7* ahoj přečetla sem si všechny ty zpravy co tu
    pišete.. a..a nechaputo je přecí jasné že tu dalibor.
    slepčik nepiše a nikdy nepsal,, *7* no jachci jen řict
    holky ktere chcete dalibora ,,nechapu ze vam to nevadí ví víte ze snim ani jedna z vas nikdy nebude jo ja vím je to tezke si to vzit do hlavy
    ale kdyz to neudelate zničíte
    si tím zivot proto ze laska je silnejší nez si dokazete predstavit,,
    dalibora slepčíka chcou miliony holek muze chodit z bunettou,blondinkou,zrzkou.
    a muze chodit normalne z14,15 letyna holka proč by chodil z 12.11 letýmá dívkama?,,jo je moc tezké to si dokazu predstavít je to tezka i prome a moc take me to moc boly ale co mam delat zapomenout je to jedina *13* *9* musite si verit a rozhodne to dokaze kazda z vás no nic to je vse co sem chtela tak ahoj *13* *9* *7*
    • Konečně si někdo dokáže přiznat, že tu opravdový Dalibor nepíše, ale když si přečtete všechny ty vzkazy a zprávy, které je tu někdo schopný nechat, tak se na tom i dost pobavíte. A opravdu silně pochybuju, že by ho chtělo 'miliony' fanynek.
      No a pak je tu něco jako 'láska'. Opravdu nemůžu z holek, které tady vypisují, jak ho hrozně milují, ale jakmile by se objevil, někdo podobný, hned by se zbláznili zase do něho. A určitě je pravda, že by ten chudák nechodil s nějakou jedenáctiletou holčičkou, která tvrdí, jak hrozně ho miluje....
      Ne vážně lidi nepřipadá vám to už trochu ohrané??
      A nevím jak vám, ale mně připadá jak kdyby se po něm slehla zem. Možná kdyby začal vydávat nějaké písničky, ale mně přijde jako pořádná rychlokvaška. Prostě velké Haló pro tisk a pro zblázněné fanynky, ale nic z toho....
  • ahojky dalíku chtěla bych ti říc že tě mam rada *14* *2* *1*
  • ahoj daliku jak se máš a proč nepíšeš kdyš já tě mám ráda. *14* *14* *14*
  • Holky, uvědomujete si, že ani jeden Dalibor Slepčík co psal sem do diskuze není pravý?? Za prvé-Dalibor by nenasekal tolik chyb v jedné větě, za druhé-nikdy by nepsal takovéhle věci a za třetí-nikdy by nepsal sem. Tak se prosím zase uklidněte a jděte si zpátky hrát s „bárbínkama“. Pochybuji, že všem co naletěli je víc jak 12 let.
    • Si nějaká chytrá. Dalík tady byl od ledna do poloviny února a to vím na 100 %. Tak tady nevykládej takové blbosti. A jestli tomu nevěříš, tak nám je to jedno, to je tvůj problém. S barbínkama si můžeš hrát sama. A nepochybuj, některým tady je rozhodně víc. A že psal Dalík bez chyb to víme také, vždycky jsme poznaly, když to nebyl on.
      • Dobře omlouvám se. Je trochu jsem to přehnala. Je pravda, že Dalibor tu dříve byl. Omlouvám se neuvědomila jsem si to. Když jsem viděla všechny ty falešné Dalibory a ty, s prominutím, krávy co tu neustále psaly pí*oviny, tak jsem se prostě neudržela a vybouchla jsem. Promiňte. Ale s jednou věcí nesouhlasím. Není pravda, že většina komentářů tady, byla normálních. Ano pár normálních a smysluplných se tu našlo, ale těch holek co to přehánělo tady bylo požehnaně. Těch holek je jak máků. A tomuto počtu se normální lidé bohužel nikdy nevyrovnají, Což je smutné, ale je to fakt.
        A ještě něco. Holky, které tvrdí, že Dalibora znají od malička mi také lezou na nervy a nevěřím jim to, ale musím brát na vědomí, že i on má své přátelé, a že i on chodí do školy, z čehož vyplývá, že jakákoli takováhle holka může mluvit pravdu. I když je to sebevíc neuvěřitelné, může to být skutečné.
        No nic. Tak jsem si zas hezky ulevila a vypustila své myšlenky do éteru.
        Jo a já předtím nenapsala, že pochybuji o všech. Já napsala: Pochybuji, že všem co NALETĚLI je víc jak 12 let, takže.....příště pořádně čti prosím.
        P.S. Omlouvám se jestli jsem tě předtím urazila Denčo.
      • Já na tebe mám otázku Denčo.... Můžeš mi prosím nějak slušně vysvětlit jak víš, že tu Dalibor byl??? Vážně by mně to zajímalo.... Vy Dalíkovi fanynky máte nějaké propojené vědomí, nebo co??
        • Protože jsme se o tom bavili po koncertě. A neurážej tady fanynky ani Dalika. Chodil sem rád a bavilo ho to. A jestli tomu nevěříš, je to tvůj problém. Tak buď tak hodná a nech to být. Jinak nikdo tady nemluví o lásce, tak naivní tu žádná nebyla. Dalika jsme tu měly jako kamaráda. Možná některým je 12 - 13 let, ale také tu byly 18 - 26 leT. Snad může mít fanynky i starší a nemusejí ho hned chtít.
          • Ne vůbec tady nikdo nemluvil o lásce!!
            • Já si myslím, že to zbytečně řešíš. Teď už je to jedno, když sem Dalik nechodí. Máš pravdu, že některé holky jsou hrozné, mě se to také nelíbí. A na takové komentáře nikdy nereagoval. Musí toho mít taky už dost, když to slyší ze všech stran. Nevím jestli si četla všechny komentáře, ale většina jich bylo úplně normálních. Možná 2 - 4 holky to přeháněly, ale určitě nepočítaly s tím, že je bude chtít.
            • Ne vůbec tady nikdo nemluvil o lásce!!!
              Ale víš já to nemůžu nechat být... Když tady vidím nějaké ty holky, tak si prostě nemůžu pomoct!!! Jako chápu že zrovna ty možná ne, ale potom narazíš na holku, která ti začne tvrdit, že se s ním zná už od malička, a že bývala jeho nejlepší kamarádka a tobě je uplně jasné, že lže a řekni, že by ses takovým existencím nesmála!!
  • máš už tu holku
  • Ahoj Lucko promin ze jsem ti vcera neodepsala uz jsem tu pak nebyla na fb se jmenuju ivona pomajbikova a na uvodce mam tri kluky z bastardu a ta moje profilovka je modra doufam ze ji najdes a diky
  • Nechapu vas holky co tu jako nacvicujete myslim Sandru a Vanesu Koledovu pokud se snazite byt zajimave tak mate smulu jste tu lidem jen pro smich
    • Ahoj Ivono, ty holky jsou trapný. Já jsem to nevydržela a taky jsem Dalikovi psala, ale on už sem asi vůbec nechodí.
      • No jo to je skoda no dam ti ja svuj fb me nevadi kdyz to tu kazdy uvidi vsak ja si kazdyho pridavat nebudu pokud teda muj fb chces
        • Jestli ti to nebude vadit, tak bych byla ráda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit