Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co myslis prene tim ze ci my to nieje trapne?
    • ty debre vieš čo
  • Caute
    • není ty to traaaapne
      • Co tu zase chces
        • vies co chcem chcem to aby sa Slepčík priznal ze ma pozna nic viac.A baby alebo stetk* dobry vyber vidno ze mate stýl na buzeran*** ale je my luto on nieje na baby.A klamal som Slepcika osobne nepoznam.Hahahahaaha
          • Vis co vubec nas uz nezajimas ty buzerante a nikdy od nas nechtej odpusteni a od dalika uz vubec ne koko*e vyjeban*
            • Štetky? Veď ani nevieš čo to znamená. :DD
            • ja to od vas neziadam to som si delal prde* s vas a hlavne so Slepcika.hahahahaha...DNES VAS BUDEM ZASE OBTAZOVAT.A dALIBOR VAM NEBUDE STIHAT ODPISOVAT KED BUDEM PISAT JAAAAAAA HAHAHAHA
          • Aj tak ty tu nikto neverel tak nwm čo riešiš....A my štetky??? a Dalibor buzeran* hhaaahahaaha moc vtipne...zasrany zmek 10ročný.........
  • Ahojte aj ja som tu:)
    • Ahoj Lenka ako sa máš ?
      • Mám sa dobre a ty? ešte zase čakať na Dalikka už sa ho nemôžem dočkať aj vy?
        • Aj ja. Tiež len som nevyspatá. :D
          • a do kolkoj si bola hore?:)
            • Celú noc. :D Myslela som na Dalíka. :D
    • To je super jak bylo ve skole
      • Superrrr a ty si sa mala ako doma?
        • Ja super
  • Ahojte som tu . :)
    • Ahoj jak ses mela a vyspala
      • Nespala som vôbec a ty? Celú noc som myslela na Dalíka. :D Mala som sa hrozne, bola som nevyspatá a +som musela odpovedať s Fyziky ale bolo to na 1 tak ok. :)
        • No Jo tak nakonec ti to dobre dopadlo a ja do skoly nechodim tento tyden ale spala jsem pustila jsem si dalikovi pisnicky a takjsem usnula a normalne se me zdalo ze jsem byla dalikova mamka a ze jsme nebyli lidi ale carodejove
          • :DD celkom super sen :D
            • Jo to byl
  • Dobre ty?:)
    • Super nemusim chodit ted do skoly
  • Ahojte:)
    • Ahoj jak ses mela
  • Seš tu Dali?? O:)
    • Dalik tu bude az vecer
  • Petra Lenka jste jeste tady?
  • Daliborovi bude příští měsíc 16 let.
  • No to com tu videla bola vazne nechutna vec ako to tu nieco take nejaky 10zmrde moze pisat 15rocnem chalanovi to nieje vobec charakter cloveka.Dali rob si co chces na3s tu tu ani tak trochu nezzaujima ci si honis alebo nie.ano samozrejme je to tvoja osobna vec.A este si vymysla ze ta pozna urcite ho ty nepoznas viete ale moze to byt tak ze Dali ho pozna len si nespomina .Dufam ze si tu snami vecer budes zase pisat budem rada tak zatial AHOJ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit