Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrou noc vám oběma.
    • Dobrou I tobe a dobre se vyspi
  • Dobrou noc :)
    • Dobrou Daliku a hezke sny
  • Ja jdu taky spat tak dobrou noc holky I ty daliku a mejte se hezky a preju vam krasne sny hlavne tobe daliku a zitra se na tebe Budu tesit papa
    • Dobrou Ivca. Ať máš zase hezké sny.
      • Diky ty taky
  • Dali si tu prosim odepis jestli tu jeste jsi
    • Ano jsem, ale půjdu za chvíli spát :)
      • Ahoj Dalibore, tak jsme to nějak zvládli. Já už půjdu taky spát. Tak se hezky vyspi, dobrou noc a zítra ahoj?
      • Ja asi taky
  • A este nieco aby bola pravda odhalena mam len10rokov a nie 12
    • No tak uz bez spat takove deti uz maji davno lezet v posteli a spat
    • To bylo znát, že si ucho. Měl by ses ještě držet máminy sukně a ne tady otravovat.
      • Moja mama ak sa mam priznat ani nema na mne cas volam sa celym menom Timur Tatar
        • A nie si náhodou ten debo Timur Kramár?
        • nás už to ani nezajímá. Příště si najdi někoho jiného a sem už nechoď.
  • No tak ja nwm daj nejaku otazku
    • A ty uz zmys
      • No nevyznelo to ako otazka.Pockam si tu aj ja na otpoved a inac som podobne krajsi ako Dalibor
        • Na daliho nema vubec nikdo a ty uz vubec ne nemyslim si ze si tak krasny jako nas dalik
          • Ale ved ma nepoznas a ani otec nema na mna cas v kuse hra hokej
            • No a co me nezajima co dela tvuj otec a nezajimas nas ani ty
        • Běž už spát. To začne všechno zase nanovo. Už tě máme dost. Kéž by ti máma naflákala hajzliku.
  • hejjj daj mu pokoj lebo ma uz naseres chlape tie tvoje dristy si nechaj
  • Dalibor si tu?
    • Opravdu bezva, kvůli tobě už tu není. Hlavně k tomu neměj žádné připomínky.
      • No tak sorry
  • Fajn vsak ja ti neverim a Dalik te nezna a rikal si ze jdes pryc tak co tu jeste delas
  • Nedavajte my dislajky
    • Ja ti je ty kokos nedavam a neverim ti ze daliho znas dokud nam to nerekne on ja tobe neverim ani jedno slovicko cos tam napsal
      • Ale ved sak si never kto ta nuti??Ja nie to bolo pre vas na ospravedlnenie to bolo viac pre Dalibora!!!;)
        • ale to bola odpoved pre Ivcu
          • to mne si odpovedal dal ci tomu magicovy timimu
        • Dalik te Nezna tak mu dej pokoj
          • Ale zna ty to nepochopis pozna ma slubujem chcete nejaky dôkaz???
            • Jo chci
        • Však jsem ti nic neřek :D ale v pohodě :)
          • Veď Dalibor to som tebe neodpovedal ta lenka ma pravdu to bolo pre Ivcu....
      • Neznám tě. Kdo seš? :O a nikomu jsem nic takovýho neříkal :O
        • Ale znaš povedal si my to prisaham spomen si som ty trochu viac ako kamos prosim spomen si teraz tu vypadam ako idio* ale prosim spomen si.A sorry že som ťa prezradil ahoj rozvin pamet posiiim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit