Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne Jim se to nepovede a vcera jsem to rikala kamosce a taky zacala nadavat a rekla nakopat je do rite zmetky asi to pri nemaji v hlavne v poradku rikala a pri si jich nemame vsimat I Dalik at si jich pri nevsima vsak jich to pri prestane bavit ale ja si stejne myslim ze ty dislajky posilaji ty dva volove
    • Máš pravdu. Třeba už tu nebudou ty dva. Omlouvám se, musím odejít. Tak večer ahojky.
      • Ahoj vecer
        • Ahojte dievčatá. Už sa teším na Dalíka ...Aj mne sa v noci o ňom snívalo ^_^ Prídem večer lebo sa musím učiť-_- Ivca a Petra ako sa máte? :)
  • Jste tady holky ?
    • Jsem tu já. Teď jsem to pustila. Jak ses vyspala?
      • Suprove kamoska sla spat presne o pul noci tak ja taky a zdal se mi sen o dalikovy a ty ses vyspala jak
        • Aj mne sa sníval sen o Dalíkovi . :O :) A dnes prídem večer lebo sa musím učiť. -_-
        • Já než jsem usnula, tak mi to trvalo snad do jedné hodiny. To si měla krásnou noc, když si byla ve snu s Dalíkem. Myslíš, že večer bude tady?
          • Ja myslim ze snad pride slibil nam to tak urcite pride ja mu verim ale doufam ze se tu neobevi zas ten jozo nebo ten druhy trouba a co si myslis ty myslis ze pride
            • Myslím, že tu bude. On není takový, aby se na nás vykašlal. Jenže, aby ho ty dva nenaštvali, to by asi odešel na delší dobu, jako předtím a to by byla škoda.
  • Ivca, ta já už jdu taky spát. Ten film mě vůbec nebaví. Tak se měj hezky, dobrou noc a zítra ahoj.
    • Dobrou I tobe a taky se mej hezky a zitra papa
  • Ja taky uz at je vecer Jo a takovi magori jako je joza nebo anonym tak s takovejma prdolama jsem si uz poradila a ty byli horsi a ten jeden me a kamosce poslal na fb zbran ale my jsme se toho nezalekli
    • Snad je to přestane bavit a bude to zase v pohodě.
  • Nedělejte holky, že by vás to nezajímalo :3 jestli si honí a jestli je panic :)) musite mu napsat vy a on vam odpovi :DD
    • Proč tu pořád prudíš? Proč by jsme se ho měly na to ptát. Nás takový věci nezajímají. Jestli ty máš potřebu, tak si jdi na jiné stránky. Sem už nelez, stejně ti nebude nikdo odpovídat. Jsi trapný puberťák!!!!!!
      • Presne tak a ty jdes taky spat petro?
        • Teď jsem se začala dívat na telku na ČT 1, ale asi nevydržím.
          • Ja si pisu s kamoskou na fb nechce se ji spat a tak si spolu pisem
            • Zítra se ti nebude chtít vstávat. Už se těším na zítra na večer.
    • A ty se s nami nebav ty pi*o
  • Jojo holky a Dalicku mozna tu budu zitra I ja
    • Dobře, budu se těšit zítra :)
      Dobrou :)
      • Dobrou
  • Není to kvůli nim, jdu už spát :)
    • A zajtra si tu? A dobrú noc. :*
      • Jo, zítra tu budu zase večer :)
        • Dobre zlatíčko ,dobrú noc a sladké sny. :*
          • Dobrou, vám taky :)
            • Ďakujem. :***
  • Ahojte idem aj ja ... Dobrú noc prajem : Dalíkovi ,ivci,lenke,aj Petre. DALI A ZAJTRA ŤA TU ČAKÁME! :)) :*
  • Holky ktera z vas tu jeste zustala?
    • Ja. :)
  • Ahoj dali dobrou noc ti preji a krasne sny a ty magore jozo ses spokojenej nakopat te do kouli ty zmr*e a zitra sem uz nelez s tejne to delas ty posilas nam dislasky type more
    • Presne. Dobrú ivca,lenka,Dali. :)
      • Dobrou I tobe ale ja jeste nejdu spat
        • Ja chcem Dalíka . :)
      • Aj tebe vlastne dobru všetkym cawte ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit