Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na fb napsaly ze nekdo dalikovi zrusil fb oni jsou uz fakt ubohy fakt je uz poradne nakopat
  • Hej holky kdo z vas je tu porad semnou?
    • Ja.:)
      • Juuu aspon nekdo vis o tom ze budou dalik se sabcou zpivat 22.1.2016 v mlade boleslavi zacina to v 21:09
        • Škoda že nie som z Česka. :( Ale ja pôjdem keď bude na Slovensku. :)
          • Jj ja zas az bude v brne
            • Ja keď bude v Bratislave , lebo som z Bratislavy. :)
  • Ahoj holky, já rozumím, protože mám tety ve Šturově a v Žiaru nad Hronom. Občas jsem tam jezdila za sestřekami.
    • Hej to je super. Ja zase nerozumiem mesiace v roku. :D
  • Ahojte dievčatá,idem na doučko ANJ tak večer som tu tak zatial AHOJTE
    • Ahoj Leni. :)
    • Ahoj mej se hezky a vecer si napisem
  • Ivca čo teraz robíš? :) Ja úlohu s matiky. :D Ozaj a chcem sa spýtať vy češi rozumiete všetko čo píšeme my slováci slovensky či nie všetko? :)
    • Divam se na televizi no uplne vsechny slova ne ale mam spoluzaka ktery pochazi tam od vas ze slovenaka a tak nam obcas rika vas jazyk ale jako slovenstina je skoro stejna jako nase cestina takze ja vam rozumim
      • Hej je. Tak super. Ani nerozumiem všetky vaše. Napríklad ja neviem česky mesiace v roku. :DD
        • Aha ja ty vase taky ne
  • Uz mate otazky na dalika vecer?
    • Ja už hej. :)
  • Taky se uz nemuzete dockat na vecer na naseho dalicka
    • Strašne . Ešte som ho mala aj v sne. *_* :3 :*
      • Juuu to ja taky byla jsem jeho sousedka a chodili jsme spolu do skoly a tobe se zdalo o nem co anonym123
        • Že som bola jeho spolusediaca v škole , a na hodine sme sa smiali a robili selfíčka. :DD
          • Juuu to ja taky ja jsem nemela jine kamarady mela jsem jen jeho to byl muj nejlepsi kamarad a vzdy jsme byli na stejne skole na zakladce I na stredni ale pak nas rozdelila vojna on chudacek musel jit na vojnu a dal uz nevim pak jsem se radsi probudila
            • To je smutné. :( A v škole sa kamarátim len s mojou spolusediacou , lebo jediná je z triedy normálna. :)) Ostatný sú divný...:D
          • Ono to poslalo 2x. -__-
        • Že som bola jeho spolusediaca v škole , a na hodine sme sa smiali a robili selfíčka. :DD
  • Aj ja som na vás myslela v škole a hlavne na Dalikka.
    • Ja na vas taky holky nudim se doma
      • Aj ja . Bola som na hodine ANJ za dverami :D lebo som spievala Love never felt so good. Tak povedala , že si to môžem spievať za dverami. :DD
        • A prestala jsi zpivat nebo jsi SLA za dvere
          • Išla si to odspievať za dvere. A po 5min som prišla usmiata do triedy. :DDD
            • Pani tys mela teda ale odvahu taky si obcas broukam ale ucitelce to asi nevadi jeste me nikdy za dvere neposlala
  • Ahojte ja som tu práve som prišla zo školy čo robíte?a dúfam že ty 2mogori sem už nepridu.
    • Ja prave jim bramburky a koukam na televizi mam tento tyden volno a co vy
      • Škola a úlohy z matiky. :(
        • Ok
          • My máme zo sloviny statický opis a z matiky scitavat a odcitavat desatine cisla. a ty?anonym123
            • Číselná os a na nej vyznačiť zlomky.
    • Ahoj lenka. Aj ja som teraz prišla zo školy. :)
  • Jsi tu aspon ty Lenka ?
    • Ja som tu ak to nevadí. :))
      • Nevadi jsem rada ze tu jste holky
        • Aj ja myslela som na vás v škole. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit