Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty buzeran* daj Dalikovy pokoj jasne vazne nikto tu neni na teba zvedavy ty hnusny kokotk*.Pál s tejto stránky................................ *16* *16* *16* *16*
    • Presne! Nech ide DPČ!
  • Jozo do rite:0 Prestaň už si trapny a tvoje uchilnosti tu nikoho nezaujímajú!!!! Si poriadny koko* a normálne sa čudujem tvojím rodičom že sa za teba nehambia!!!!!
    • Aj to budú nejakí magori!
      • viesco moja nechcem si predstavit tich tvojich hahahahahahaaahaha
        • Ttvoje mama mrdala s opici proto ses tak posahanej ty kokos
          • nie baby jeho mama trtala s gorilov
            • Presne hahaha
        • Určite lepší ako tí tvoji hahaha! A tam si choď fajčiť kkty a zmizmi!
  • Nic se neda delat on tu bude oxydovat porad a ja se s nim neminim hadat jozo jsi fakt zasrany buzik odpovez mi na jednu otazku kouris ptaky svym kamaradum o prestavce odpovez nebo ti taky nedam pokoj a zacal sis ty ty magore
    • jo fajcim ak si na to prisla?a kazdemu 15krat denne mam v triede 9spoluziakov uz ma stoho boli huba
      • Tak si tahni za nima uz te urcite cekaji s roztazenima nohama tak utikej at dlouho necekaji a nech ti ho taky vykourej a dej tu dalikovi pokoj ty buznicko pojebana
        • Super ivca. A budem sa Dalíka zastávať !!! Nebude si tu takéto individuum obtierať o každého hubu!
          • ano aj ja si budem dalika zastavat nech ide do pic* prepacte baby za to nadavanie
            • Nevadí... ja tiež normálne nenadavam ale tu už musím!!!
          • Ja se ho zastavam porad musime toho vola odsud dostat budeme ho tak dlouho nasirad az tuto stranku opusti
            • Aj ja sa ho stále zastávam !!! Taký kktko ako jozo nás nenas*re ... môžme jo zvysoka sr*ť!
  • jezisi na co ty to je aj keby to robel tak je to predsa jeho osobna vec takze si uchylni traopny a ubohy ak sposobis to ze nam dalikk odide zabijem ta!!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16*
    • Nie si jediná! A veď Dalík si to nebude všímať!
      • Vieš ale aby ho to nenahnevalo!!!
        • Bude to dúfam ignorovať!!! Ja byť ním tak si to ani nevšímam!
          • Urcite bude nejake blbe pako nam ho odsud nevyzene
            • Jj. Ale nech ide DPČ a nech netrapoší!!!
  • pojdem s tejto stránky az vtedy ked sa on prizna ak nie budem tu strasit furt a vy my neprikazete ze mam ist prec ja si tu na dalibora pockam a ked sa prizna tak pojdem toto je moja jedna podmienka aspon raz ci to robel
    • Pýtaj sa to doma maminky a ocinka a tu netrapoš!
  • Dalibore, prosím tě já a moje skupina chtějí s tebou udělat rozhovor do našeho třídního časopisu prosím . jo??? *3*
  • A kedy pride honic sveta?
    • Zalez p**o
      • drbe ty ved sak zales
        • Ja nejsem nechutna a nepisu tu takove debiloviny Jako ty nikdo te tu nechce tak zalez
        • Ty si riadny humusák! Vieš čo spýtaj sa to doma tatka čo ti povie!:D
    • prestan si normalny ??? fakt si tim posadnuty alebo co
  • Ahoj jsi to opravdi ty ???
  • Ktera p**a tu zas dava ty dislajky to jsi urcite ty jozo aspon se priznej ty pokakanku
  • Kto tu zase dáva dislajky? :D
    • ne ja nie fakt
      • Prečo si zase tu? Chceš písať nechutnosti a urážať? !
        • mozno hej a co?
          • Na to sú iné stránky! A len pre info vyzeráš ako b*zna keď sa to pýtaš chalana! :D
            • hahaha no ved sak je steba riadny buzik jozo
          • si teda riadny magor:::!!!!!!
          • Vypadni odsud smrade
            • no ved sak mozes ja nejdem isto nie
    • ja nie prisaham
      • Veď ja viem že ty ani ivca ani ja nie.:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit