Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no ale ked si sa nechcel priiznat tak ako kazdy si tu ma co mysliet asi ze si gay.Dievcata hovoria ze mam drzat pi** ale nooooo teraz si urcite urobili o tebe zmienku jezis ved to je normalne tak Dalibor ano alebo nie?
    • Dej mu uz pokoj Ty zdechlino dalik ti odpovedet nechce nebo sand nerozumis jeho reci
      • Ja ti to poviem jozo: Už drž hubu a vypadni! Nikoho nezaujímaš!
        • ale este to nepovedal tak ako mozem ist prec mna odtialto nevyzeniete dokym sa neprizna
        • Proboha proč bych měl být gay, jako jen kvůli tomu, že ti nechci odpovídat na osobní otázku?! Proč bych to tu měl psát?
          • vies dalibor naco my to je vsetci nasej skole vravia ze si gay tak sa ta pytam a to nieje osobna vec ale zda sa ze pre teba ano.odidem ale musi to povedat.nwm co ty na tom vadi dalibor
          • Dali , kašli na neho! Ani ja by som na to neodpovedala ! Je to každého osobná vec! Dali nikto si nemyslí , že si gay! Netráp sa nad deb*lom ! Nechcem aby si bol smutný! :*
            • ani ja dalikk nechcem aby si bol smutny lebo usmev ty pristane!!! :)
          • Dalikk,on je trápny a úbohy.Ja tomu tiež nerozumiem načo mu to je!!!
      • aha takze je gay diky ze si si to priznal
        • Alebo pockat vlastne vdaka vam je dalibor gay.ale dalibor mozes to zmenit teda ak chces
        • A ty si úplný gay,uch*l, a trapko ! A vypadni! Bye!Bye!
    • Už sa do neho nestaraj to je každého osobná vec! A nikto si nemyslí že Dalík je gay, skôr ty! A skapni už !
  • Dalik ti odpovedet na takovou blbou otazku nechce tak uz tahni spratku malej
  • Ahoj Dali uděláš s námi rozhovor prosím potřebuji to do školy *4*
    • A co chceš vědět? :)
  • Tahni uz do p**e bez si zamrdat s tatu a neotravuj naseho dalika ty zasranej jozo promin dali za to vyjadrovani ale jinak to snim ani nejde
    • Aj mne, prepáč ale to sa inak nedá!
  • Nemáš začo;)
  • OOOO dalibor super uz si tu tak priznas sa?? *5*
    • K čemu?!
      • To čo sa ťa pýtal včera či si h....š!!! Teraz sorry za výraz ale Y*b na neho !!!
      • ze si si aspon raz v zivote honil povec a odidem
        • Neodpovídám a ani neodpovím na osobní otázky :)
          A nechápu, k čemu ti to je :D
          • potom ty poviem ale ako chces ked si chalan v 15nastch nehoni tak je asi buzik ale neva to bola iba taka otazka pane boze ja sa priznam ja mam 12a uz som to robil.Ale dufam ze niejsi gay aj ked si si to terz potvrdel
            • Nejsem gay proboha, lidi!!!
            • Si ešte mladší odo mňa! Ok keď máš zo seba zážitok nám to tu nerozprávaj nikoho to nezaujíma!
          • Dali vieš on je asi gay a potrebuje to vedieť .:DD
    • chod do prde** jozo
      • S deb*lom sa darmo hádame! :D
    • Ty už choď do p*či !!!
  • Ahojte. Děkuju holky za zastání, ale nemusíte se mě zastávat :)
    • Ahoj dali konecne jsi tu ja se te ale chci zastavat a nemas zac jsi fakt moc hodnej
    • Ja a ťa budem zastávať! :)
    • Dali jasne musime sa ta zastavat ved je to tu tvoja stranka tak nech tu hantaky ludia nechodia ako on!!!!!!!!a čo robkaš??? *14* *14* *14* *14*
  • Baby ignorujte ho je to koko*
    Na taku úroveň sa nedajme;)
    • Promin Veronika ale ja nedovolim tomu jozovy aby otravoval dalicka takovejma blbovinama ja ho mam moc rada a nechci aby ho porad nekdo ponizoval
  • Uz mas dost ty buzno jozo nebo tu porad smradis?
    • Ne teraz nemá čas . :DD
      • Jj uz dalimu nadavaji I na fb jsem tak strasne vytocena
        • Odkiaľ to vieš? :(
  • Dali věřím že jsi praví promin *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit