Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takzeeeeeeeeeeee halooooooo dalibor mas chut sa priznat!!!???
    • Ty už choď spať a neotravuj normálnych ľudí!
      • ja vraviiiiim že sa nevzdavam
  • no co dalibor mas chut sa priznat
    • pretan s tim ja sa z neho zblaznim.Robme niečo aby vypadol odtialto.
      • S deb*lom neurobíš nič... :DDD
  • Dali nikto si nemyslí , že si gay! On ťa chce vyprovokovať! Kašli na neho! Netráp sa nas ním ! Ja ťa mám veľmi rada , hneď by som ťa teraz objala a dali ti pusu. Nechcem aby si bol smutný. :( Si môj veľký vzor. :*
    • Ano Dalikk nikto si to nemysli že si gay.To asi iba on.Aj ja by som ty dala 100pus a 100000000objati aj pre mňa si veľký vzor:.....
      • Ja by som ho už nepustila. :DD
    • V pohodě, nejsem smutný :)
      • To som happy. :) Mám ťa rada , a už si ho retarda nevšímaj. :)
  • Baby ignorujte ho aj ty Dalibor;)
    Je úbohý a trápny on s tím po čase prestane;)
  • dufam dalikk ze kôli traposovy neodides my nemôzme za jeho blbe spravanie vidno ze ma len12
    • V pohodě. Jsem tady :)
      • A ja som sa už rozplakala , že si odišiel. :D
  • Dalíčku jsi tu *14* *14* *14*
  • Dali jsi tu s nami jeste odepis a kasli na jozu nemusis mu odepisovat name takove trapne otazky vsak jemu to prestane bavit
    • aha vidno ze ma nepoznate ja sa nikdy nevzdavam to si zapametajte
      • Tahni pryc uz ty cura*u a neodepisuj na nase komenty kdybych te znala tak ty bys uz asi nebyl mezi zivymi bud rad ze te neznam
  • Jaké to bylo bejt v superstar všechno co mibudeš chtít říct a dík že jsi odepsal fakt dík *14*
    • Byla to super zkušenost. Nikdy na to nezapomenu. Poznal jsem nové super lidi, naučil jsem se vystupovat před lidmi a mám menší trému, než když jsem šel poprvé do Superstar :)
  • Zdechni na zaduseni jozo a dali ja si o tobe nemyslim ze jsi gay a ty jozo us konecne zmyz
  • nechce ty odpovedat tak chod prec.mne to je jedno ci to dali robi alebo nie...
    • Aj mne je to jedno! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit